• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-788-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه برای میزبانی"جام در جام" فوتبال ایران آماده می‌شود

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از آماده سازی ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه برای میزبانی مسابقه جام درجام فوتبال ایران خبر داد.

جلال عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به پیگیری درخصوص میزبانی کرمانشاه برای مسابقه جام درجام فوتبال ایران اشاره کرد و افزود: مصمم هستیم تا دیدار تیم پرسپولیس و قهرمان لیگ حذفی ایران را درکرمانشاه برگزار کنیم.

وی ادامه داد: طبق تقویم فدراسیون فوتبال این مسابقه اواخر تیر برگزار می شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه عنوان کرد: از وزرات ورزش و فدراسیون فوتبال درخواست کرده ایم تاریخ برگزاری این مسابقه را به روز پنجم مرداد که سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و روزملی کرمانشاه است، تغییر دهد.

وی احتمال پذیرش این درخواست را ضعیف دانست و گفت: باتوجه به همزمانی روز ملی کرمانشاه با شروع مسابقات لیگ باشگاه های کشور امکان پذیرش درخواست تغییر زمان این مسابقه ضعیف است.

عزیزی تاکید کرد: برای میزبانی شایسته این مسابقه بین تیم پرسپولیس و قهرمان لیگ حذفی ایران درحال آماده سازی ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه هستیم و در این راستا عملیات بازسای چمن آن را با  100 میلیون تومان اعتبار آغاز کرده ایم.
 
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تا پیش از برگزاری این مسابقه تمام مشکلات جزیی این ورزشگاه از جمله سرویس دهی رختکن را برطرف خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری این مسابقه به میزبانی کرمانشاه تجدید روحیه و ایجاد نشاط و امید به مردم زلزله زده این استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: