• چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-485-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

ایران قدرت بزرگ منطقه است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان قدرت بزرگ منطقه مطرح است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، امروز(29 فروردین) در مراسم رژه روز ارتش در کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای نظامی ما در دنیا زبانزد هستند، اظهار کرد: امروز نیروهای نظامی و انتظامی با تمام وجود ایستاده و حافظ امنیت کشور هستند.

آیت‌الله علما با بیان اینکه امروز همه مردم و نیروهای نظامی و انتظامی دوش به دوش هم به حراست از کیان ایران اسلامی ایستاده‌اند، یادآوری کرد: همه مردم ایران اسلامی مدافع انقلاب بوده و مشابه آن در دنیا وجود ندارد.

 امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: واقعیت این است که امروز ایران اسلامی به عنوان قدرت بزرگ منطقه مطرح بوده و قدرت فزاینده ای دارد که دشمنان تاب تحمل آن را ندارند.

آیت‌الله علما اضافه کرد: علت افزایش حملات و فشارهای دشمن بخاطر احساس خطری است که دشمنان از اقتدار نظام ما دارند.

امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی تنها کشوری است که در برابر استکبار ایستاده، افزود: ایران اسلامی با عزت در برابر آمریکا و استکبار ایستاده و همین دشمنان را به واهمه انداخته است.

آیت‌الله علما در ادامه با بیان اینکه امروز ایران در مراکز سیاسی و فکری دنیا حرف اول را می زند، افزود: اگر دشمنان نقطه ضعفی را در ایران اسلامی پیدا کرده بودند مجال نداده و همان بلایی که بر سر سایر کشورهای منطقه آورده بودند را سر ما هم می‌آوردند.

آیت‌الله علما در ادامه با اشاره به اظهارات دو سال گذشته مقام معظم رهبری در مشهد مقدس مبنی بر اینکه اگر دشمن نگاه کج و چپ به ما داشته باشد تلاویو و حیفا با خاک یکسان می شود، گفت: این مسئله نشان از قدرت نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی دارد.

وی اشاره ای هم به وحدت و انسجام کنونی ملت داشت و تصریح کرد: این وحدت و انسجام در دنیا زبانزد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: