• چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مجموعه زمین‌های ساحلی دهکده المپیک کرمانشاه امسال افتتاح می‌شود

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از اختصاص 300 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل مجموعه زمین های ساحلی دهکده المپیک کرمانشاه خبر داد.

فرهمند سال افزون در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه مجموعه زمین‌های ساحلی کرمانشاه در سال 94، اظهار کرد: این پروژه بر اساس نیاز ورزش‌های ساحلی استان به یک مجموعه جدید و فرسوده بودن زمین مجموعه امام خمینی(ره) اجرا شد.

وی ادامه داد: سال 94 حدود 100 میلیون تومان اعتبار برای استارت این پروژه تخصیص یافت که صرف زیرسازی و جدول کشی و ساخت رخت کن و دوش آن شد.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: متاسفانه طی سالهای 95 و 96 برای این پروژه با 20 درصد پیشرفت فیزیکی، هیچ اعتباری لحاظ نشد.

وی خاطرنشان کرد: اواخر سال گذشته از محل اعتبارات استانی 300 میلیون تومان برای تکمیل مجموعه زمین های ساحلی دهکده المپیک کرمانشاه تخصیص پیداکرد که با مشخص شدن پیمانکار آن طی 15 روز آینده عملیات اجرایی تکمیل آن شروع می شود.

سال افزون عنوان کرد: بیشتر این اعتبار صرف خرید ماسه استاندارد و مرغوب برای زمین ها خواهد شد که در این راستا ماسه مورد نیاز را باید از اصفهان، اردکان و یا بوشهر که استاندارترین ماسه را برای ورزش های ساحلی دارند، تامین کنیم.

وی افزود: همچنین برای دو زمین این مجموعه که جمعا 2200 مترمربع مساحت دارند، فنس کشی و نورپردازی محوطه انجام خواهد گرفت.

به گفته این مسئول پروژه مجموعه زمین های ساحلی دهکده المپیک کرمانشاه که برای فوتسال، والیبال و سپ‌تاکرا ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد، ظرف چند ماه آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: