• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با دستان کودک زلزله‌زده

نمایشگاه نقاشی "بومه‌لرزه" در کرمانشاه افتتاح شد

 نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان زلزله زده استان کرمانشاه با عنوان «بومه لرزه» به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و با همکاری سازمان مردم نهاد طنین سبز گستران افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، این نمایشگاه در نگارخانه شهر فرهنگسرای شهرداری کرمانشاه و باحضور جمعی از  اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه، مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی٫ اصحاب رسانه و جمعی از هنرمندان و هنر دوستان عرصه نقاشی و عکاسی افتتاح شد.

مهدی عبدالمالکی مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این مراسم بر لزوم حمایت مادی و معنوی از مردم آسیب دیده  زلزله اخیر استان کرمانشاه خصوصا کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: در این نمایشگاه از حدود ۵۰۰ نقاشی کشیده شده توسط کودکان زلزله زده شهرستانهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی، ۸۰ نقاشی توسط اساتید انتخاب و به مدت یک هفته به معرض نمایش درآمده است.

وی افزود: این نمایشگاه از ۸ تا ۱۳ اردیبهشت  از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر  در نگارخانه شهر فرهنگسرای شهر شهرداری کرمانشاه دایر است.

عبدالمالکی با بیان اینکه یکی از اهداف این نمایشگاه  توجه به کودکان زلزله زده است، گفت: تمامی عواید فروش تابلو نقاشی ها و برگزاری نمایشگاه به مردم آسیب دیده زلزله زده استان کرمانشاه تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: