• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-8214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بانوی قایقران کرمانشاهی:

می‌خواهم خوش‌رنگ ترین مدال جاکارتا را بگیرم

نازنین رحمانی بانوی قایقران کرمانشاهی که حضورش در مسابقات آسیایی جاکارتا قطعی شده از انجام تمرینات سخت برای کسب مدال طلای این مسابقات خبر داد.

این بانوی ورزشکار کرمانشاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه در حال حاضر اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان کشور در شهرستان میانه در حال برگزاری است، افزود: از آّبان سال گذشته برای کسب خوشرنگ ترین مدال جاکارتا تمریناتم را آغاز کرده ام.

وی افزود: از آنجایی که ورزشکاران همه کشورهای شرکت کننده در این مسابقات برای کسب مدال به میدان می‌آیند کار سختی در پیش دارم، اما تمام تلاش خود را خواهم کرد که بتوانم مدال طلای رقابت ها را کسب کنم.

 رحمانی با بیان اینکه بطور متوسط روزانه شش ساعت تمرین مفید انجام می هد، عنوان کرد: باتوجه به اینکه مسابقات روئینگ آسیایی جاکارتا در مسافت دو کیلومتر برگزار خواهد شد، روزانه 30 کیلومتر پارو می زنم.

وی اظهار کرد: همچنین طبق برنامه ریزی مسئولین یک اردوی برون مرزی در کشور چین خواهیم داشت که درصورت قطعی شدن، این موضوع می تواند به آمادگی بیشتر ورزشکاران حاضر در اردو کمک کند.

این بانوی ورزشکار کرمانشاهی که هفت مدال رنگارنگ بین المللی و آسیایی را درکارنامه ورزشی خود دارد، به ظرفیت های استان کرمانشاه در بخش ورزش های آبی و خصوصا قایقرانی اشاره کرد و گفت: باوجودی که در این استان ورزشکاران مطرحی در زمینه قایقرانی وجود دارد، اما فضای چندانی برای تمرین ندارند.

وی افزود: سد سلیمانشاه یکی از فضاهای خوب استان برای انجام تمرینات قایقرانی روئینگ است، به طوریکه حتی می توانیم اردوهای تیم ملی روئینگ کشور را در آنجا برگزار کنیم، اما متاسفانه مسئولین استانی پیگیر این موضوع نیستند.

رحمانی خاطرنشان کرد: اگر سد سلیمانشاه برای انجام تمرینات قایقرانی آماده سازی شود، علاوه برآنکه به پیشرفت قایقرانی کرمانشاه کمک می کند، می توان به عنوان یک منبع درآمد نیز به آن نگاه کرد.

این بانوی روزشکار کرمانشاهی افزود: همچنین با آماده سازی این سد برای انجام ورزش های آبی، استعدادهای استان در این بخش شناخته می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: