• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-4584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

خواستار توجه بیشتر "بنیاد برکت" به استان هستیم

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري کرمانشاه گفت: بنياد بركت براي اجراي طرح هاي توليدي به استان نگاه مثبتي دارد و تاكنون طرح هاي خوبي توسط اين نهاد انجام شده، اما با توجه به مشكلات استان خواستار توجه بيشتري از سوي بنياد بركت هستيم.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحيمي در در نشست با نمایندگان بنیاد برکت و فعالان اقتصادی استان، افزود: انتظار داريم مسئولين و مديران بنياد بركت توجه بيشتري جهت كمك به استان و رفع مشكلات بنگاه هاي اقتصادي در استان داشته باشند، هر چند كه تاكنون نیز طرح ها و بنگاه هاي اقتصادي بسيار خوبي در استان توسط اين نهاد انجام شده است.

وي با اشاره به مشكلات استان به ويژه نرخ بالاي بيكاري آن، تصريح كرد: اين استان هشت سال درگير جنگ تحميلي بوده و در آن زمان ديگر استان ها موفق به جذب سرمايه گذاري و ايجاد زيرساخت هاي اقتصادي شدند، اما استان كرمانشاه ضمن از دست دادن زيرساخت هاي اقتصادي خود به دلیل درگیری مستقیم در جنگ قادر نبود نسبت به جذب سرمايه گذاري اقدام كند، لذا از مسئولين بنياد بركت انتظار داريم كه براي رفع مشكلات بنگاه هاي اقتصادي استان يك توجه ويژه داشته باشند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: خوشبختانه كارهاي خوبي توسط بنياد بركت در استان انجام شده، اما تعدادي از طرح ها كه با مشاركت بنياد بركت در حال اجرا است با مشكل مواجه شده اند كه اميدواريم اين نهاد تمام تلاش خود را براي حل مشكلات اين طرح ها بكار گيرد.

سردار رضا شاه ویسی نماينده ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان نیز فلسفه وجودی بنیاد برکت را کمک به بنگاه های اقتصادی و بخش خصوصی دانست و گفت: بنیاد برکت به دنبال كمك به بنگاه هاي اقتصادي در استان ها به ويژه استان هاي محرومی همچون استان كرمانشاه است.

شاه ويسي افزود: آمده ايم كه به بخش صنعت استان كمك كنيم و این بنیاد همواره پشتیبان کارآفرینان و بنگاه های اقتصادی در مناطق محروم است.

در این جلسه مشکلات اقتصادی چهار بنگاه اقتصادی استان کرمانشاه با مسئولان بنیاد برکت مورد بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: