• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-11614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات"کونگ فو" استان کرمانشاه انتخاب شد

مجمع انتخابات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کرمانشاه با حضور رئیس فدراسیون در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این مجمع که امروز(پنجشنبه) برگزار شد، منوچهر حاتمی با کسب 15 رای موافق از مجموع 15 رای ماخوذه اعضای مجمع برای دوره دوم و مدت چهارسال دیگر در سمت رئیس هیات کونگ فو و ورزش های رزمی استان کرمانشاه ابقاء شد.

پیش از برگزاری انتخابات مجمع، رئیس هیات کونگ فو استان به ارائه گزارش عملکرد چهارساله خود در این هیات پرداخت و افزود: برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در شهرستان قصرشیرین، میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات انتخابی تیم ملی و نیز برگزاری اردوهای تیم ملی در استان از جمله برنامه های شاخص اجراشده هیات کونگ فو کرمانشاه در طی چند سال گذشته بوده است.

وی تاکید کرد: درحال حاضر هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کرمانشاه درکشور دارای یک جایگاه خوب و تثبیت شده است.

حاتمی همچنین از پیگیری برای برگزاری مسابقات بین المللی کونگ فو آسیا به میزبانی استان کرمانشاه خبرداد وافزود: علاوه براین در نظرداریم امسال تیم کونگ فو استان کرمانشاه را به عنوان تیم منتخب ایران به یکی از مسابقات بین المللی اعزام کنیم اما از آنجایی که استان کرمانشاه یک استان صنعتی نیست و اسپانسر ورزشی نیز ندارد به حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش نیازمندیم.

در ادامه این نشست جلال عزیزی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بابیان اینکه تعداد ورزشکاران رشته کونگ فو در استان به اندازه ای که باید نیست، افزود: نیاز است که این رشته را در میان نونهالان و نوجوانان استان ترویج و گسترش دهیم.

وی تاکیدکرد: افزایش تعداد باشگاه های خصوصی آموزش رشته کونگ فو نیز در استان باید در دستورکارقرار گیرد.

به گفته این مسئول آموزش مربیگری و داوری و همچنین نحوه علمی کردن تمرینات از جمله نیازهای کونگ فو استان است که درسالجاری باید برای آن برنامه ریزی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: