• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

3 پروژه ورزشی بزرگ کرمانشاه امسال به بهره‌برداری می‌رسد

سه پروژه ورزشی مهم و تاثیرگذار استان کرمانشاه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.


به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه،
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه معاون عمرانی استانداری کرمانشاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان، امروز (16 اردیبهشت) از پروژه های استخر قهرمانی و سالن شش هزار نفری ولایت واقع در دهکده المپیک و ورزشگاه 15 هزار نفری 15 خرداد کرمانشاه بازدید کردند.

 در این بازدید حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور درجمع خبرنگاران، پروژه استخر قهرمانی و سالن شش هزار نفری ولایت را از جمله پروژه های مهم و حیاتی حوزه ورزش استان کرماشاه عنوان کرد و افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این دو پروژه  سال 98 باید به بهره برداری برسند.

وی از افتتاح این دو پروژه یکسال پیش از زمان تعیین شده خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت و نیاز ورزشکاران و جوانان استان، این دو پروژه را در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهیم رساند.

مدیرعامل شرکت توسعه همچنین به پروژه ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه اشاره کرد و افرود: متاسفانه این پروژه در سال 92 باوجود اشکالات و نواقصی که داشت، افتتاح شد.

وی از اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار برای رفع نواقص این پروژه خبر داد و تاکید کرد: اشکالات و نواقص این پروژه ظرف سه ماه آینده توسط پیمانکار رفع و پروژه بصورت کامل افتتاح خواهد شد.

کریمی خاطرنشان کرد: البته همزمان با رفع نواقص، پروره قابل بهره برداری است.

 ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در این بازدید ورزشگاه 15 خرداد را یکی از نیازهای ضروری استان کرمانشاه باتوجه به ظرفیت های موجود آن عنوان کرد و افزود: این پروژه سال 86 کلنگ زنی شد و تاکنون برای آن 23 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه رفع نواقص این پروژه حدود سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دو میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه اختصاص داده و طبق رایزنی هایی که با استاندار کرمانشاه داشته‌ایم مابقی اعتبار مورد نیاز با مشارکت استانداری تامین خواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه همچنین درخصوص درخواست کرمانشاه برای میزبانی مسابقه جام درجام فوتبال ایران گفت: مذاکراتی با فدراسیون فوتبال و نهادهای مربوطه برای برگزاری این مسابقه در کرمانشاه داشته ایم، اما هنوز قطعیت پیدا نکرده است. تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا موافقت نهادهای ذیربط را برای برگزاری این مسابقه در کرمانشاه جلب کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: