• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-16214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات تکواندو استان:

سطح فنی تکواندو کرمانشاه را ارتقاء می دهیم

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه از برنامه ریزی این هیات برای افزایش سطح فنی تکواندو کرمانشاه در سال جاری خبر داد.

مهدی همتی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، تقویت تکواندو شهرستان های استان را از برنامه های امسال ذکر کرد و افزود: درحال حاضر در تمام شهرستان های استان بجز ثلاث باباجانی رشته تکواندو راه اندازی شده که تا پایان خرداد امسال نیز این رشته ورزشی در شهرستان ثلاث باباجانی راه اندازی می شود.

وی بر تقویت تکواندو بانوان استان نیز تاکید کرد و گفت: تحرک تکواندو بخش بانوان در استان کرمانشاه از سال 96 آغاز شد و خوشبختانه به موفقیت های خوبی نیز دست یافتیم.

همتی با بیان اینکه سال 97 سال درخشش بانوان تکواندو کار کرمانشاهی است، خاطرنشان کرد: تا حدود 95 درصد احتمال حضور کوثر اساسه از بانوان تکواندو کار استان در مسابقات آسیایی جاکارتا قطعی شده، لذا تمام تلاش خود را برای حمایت از این ورزشکار کرمانشاهی بکار خواهیم گرفت.

به گفته این مسئول در بخش مردان نیز مهدی بهرامی آذر پارا تکواندوکار کرمانشاهی طی ماه های آینده به مسابقات آسیایی ویتنام اعزام خواهد شد.

همتی توسعه رشته پومسه را یکی دیگر از اولویت های تکواندوی استان در سال 97 اعلام کرد.

رئیس هیات تکواندو استان همچنین به میزبانی کرمانشاه در برگزاری مسابقات لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور در سال گذشته اشاره کردو گفت: مرداد امسال نیز میزبان مسابقات قهرمانی تکواندو نوجوانان کشور خواهیم بود.


وی در ادامه با بیان اینکه کرمانشاه در هر چهار رده لیگ تکواندو کشور نماینده دارد، افزود: درحال حاضر تکواندو کرمانشاه با فعالیت 10 هزار ورزشکار در این رشته جایگاه بسیار مطلوبی در تکواندو کشور دارد.

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه تاکیدکرد: یکی از برنامه های مهم این هیات در سالجاری ارتقاء سطح فنی تکواندو استان و برگزاری منظم مسابقات لیگ استانی است.

وی همچنین به خرید دو دستگاه سیستم داوری الکترونیک طی سال گذشته توسط هیات تکواندو استان اشاره کرد و گفت: استان کرمانشاه پس از تهران و البرز سومین استانی است که اقدام به نصب این دستگاه ها در خانه تکواندو کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: