• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-985-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فردا و در محکومیت اقدام ترامپ

کرمانشاهیان تظاهرات اعتراض‌آمیز برپا می‌کنند

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از به آتش کشیده شدن برجام در تظاهرات اعتراض آمیز  کرمانشاهیان در پی اقدام اخیر ترامپ در خروج یکجانبه از برجام خبر داد.

عباس سروری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: تظاهرات اعتراض آمیز کرمانشاهیان در پی اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در خروج یک جانبه از برجام فردا(۲۱ اردیبهشت) و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه برگزار  خواهد شد.

سروری اضافه کرد: این تظاهرات در تمامی شهرستان های استان کرمانشاه و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پس از برگزاری تظاهرات قرائت قطعنامه را خواهیم داشت، افزود: در این تظاهرات همچنین نسخه ای از برجام به طور نمادین به آتش کشیده خواهد شد.

وی یادآوری کرد: به آتش کشیدن نسخه‌ای از برجام در تظاهرات اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر آمریکا از برجام کناره گیری کند ما آن را به آتش می‌کشیم، خواهد داشت. 

وی تصریح کرد: تظاهرات خودجوش مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی به همگان نشان خواهد داد که آمریکا به هیچ قاعده و قانونی در دنیا پایبند نیست.

سروری با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در این تظاهرات سراسری در محکومیت اقدام ترامپ، از عموم مردم مومن و انقلابی استان کرمانشاه برای شرکت در این تظاهرات دعوت کرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: