• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-21814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس اتحادیه هتل‌داران کرمانشاه:

واحدهای پذیرایی دارای اولویت فعالیت در ماه رمضان را مشخص کرده‌ایم

نایب رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه گفت: 200 واحد پذیرایی شهری درخواست صدور مجوز برای فعالیت در ماه مبارک رمضان را داده‌اند.

سیروس گل عنبر در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به درخواست 200 واحد پذیرایی شهری  جهت صدور مجوز فعالیت در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: اولویت صدور مجوز فعالیت با واحدهای پذیرایی داخل ترمینال ها، نزدیک به مراکز پزشکی و بیمارستان ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه تنها واحدهایی که دارای پروانه کسب معتبر باشند مجوز فعالیت در ماه مبارک رمضان می گیرند، ادامه داد: حدود نیمی از 200 واحد متقاضی مجوز فعالیت خواهند گرفت که فعالیت آنها را به دو بخش در این ماه تقسیم خواهیم کرد.

نایب رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه خاطر نشان کرد: فعالیت این تعداد واحد پذیرایی نیز منوط به رعایت برخی از نکات از جمله عرضه غذاهای بدون دود و بو و همچنین رعایت شئونات اسلامی در این ماه مبارک می باشد.

به گفته این مسئول واحدهای پذیرایی که در این ایام بدون مجوز اقدام به فعالیت کنند در ابتدا اخطار دریافت می‌کنند و در صورت ادامه فعالیت پلمب خواهند شد.

وی تصریح کرد: هتل ها و میهمانپذیرها نیز مجاز هستند با رعایت شئونات اسلامی از مسافرین خود پذیرایی کنند.

گل عنبر با بیان اینکه هرساله درماه مبارک رمضان شاهد کاهش 20 درصدی مسافرین هتل ها و میهمانپذیرهای استان هستیم، عنوان کرد: خوشبختانه در ایام تعطیلات عید فطر این کاهش جبران شده و تعداد مسافرین هتل ها و مهمانپذیرها رشد قابل توجهی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: