• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-9184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

در آستانه ماه رمضان اعلام شد

حلیم کیلویی 8 هزار تومان، آش عباسعلی 10 هزار تومان

رئیس اتحادیه کبابی‌های کرمانشاه قیمت هرکیلو حلیم برای ماه رمضان امسال را در کرمانشاه هشت هزار تومان اعلام کرد.

بهروز مرادیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: قیمت هرکیلو حلیم برای ماه رمضان امسال هشت هزار تومان، هر کیلو آش عباسعلی 10 هزار تومان و هر کیلو آش رشته 7500 تومان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه این نرخ‌های تعیین شده برای انواع درجه یک است، یادآوری کرد: نرخ‌های تعیین شده حداکثر قیمت است و هیچ واحدی حق ندارد به بهانه‌های مختلف آش و حلیم را گرانتر بفروشد.

رئیس اتحادیه کبابی‌های کرمانشاه یادآوری کرد: قیمت‌ها نسبت به ماه رمضان سال گذشته تغییر چندانی نداشته و فقط قیمت حلیم کیلویی 500 تومان بیشتر شده است.

به گفته مرادیان، این قیمت‌ها فقط برای ماه رمضان است و با توجه به افزایش قیمتی که در گوشت، روغن و ... داشتیم، نرخ‌ آش و حلیم برای بعد از ماه رمضان تغییر خواهد کرد.

وی درباره شیوه حساب کردن بهای ظروف نیز افزود: بهای ظرف در آنالیز قیمت حساب نشده، زیرا هنوز بهداشت ظروف یکبار مصرف نه برای بهداشت محیط و نه برای اتحادیه تایید نشده است و ترجیح می‌دهیم مردم برای خرید آش و حلیم خودشان ظرف بیاورند.

رئیس اتحادیه کبابی‌های کرمانشاه از فعالیت 120 واحد عرضه آش و حلیم در کرمانشاه خبر داد و از مردم خواست با توجه به مشکلات بهداشتی که وجود دارد، از خرید حلیم و آش از واحدهای صنفی غیرمرتبط و همچنین دستفروشان خودداری کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: