• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-987-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

شبکه "زاگرس" همپای لحظات «افطار» و «سحر» کرمانشاهیان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از تدارک ویژه برنامه‌هایی برای لحظات افطار و سحر روزه داران کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحیمی اظهار کرد: با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان به منظور بهره‌مندی از فضایل این ماه مبارک با تشکیل جلساتی با حضور کارشناسان فرهنگی، محققان، مسئولان استانی، مدیران، کارشناسان و برنامه سازان رادیویی و تلویزونی طرح و برنامه‌هایی برای تهیه و تولید در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به تهیه ویژه برنامه سحر و افطار در ماه مبارک رمضان در بخش صدا و سیما گفت: در بخش صدا ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک در 30 قسمت و هر برنامه به مدت 90 دقیقه پخش خواهد شد.

رحیمی افزود: ویژه برنامه افطار رادیو نیز در 30 قسمت و هر برنامه به مدت 90 دقیقه برای علاقمندان پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از تدارک ویژه برنامه شب‌های قدر در رادیو خبر داد و افزود: این برنامه سه قستی در شب های قدر هر شب به مدت 300 دقیقه برای روزه‌داران مومن و خداجو پخش خواهد شد.

رحیمی از اجرای نمایس رادیویی درشب های ماه مبارک خبر داد و افزود: این برنامه نمایشی هر شب به مدت 30 دقیقه اجرا خواهد شد.

وی افزود: همچنین هر روز یک جزء قرآن کریم بصورت ترتیل خوانی از صدای مرکز کرمانشاه پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی نیز در ماه مبارک رمضان در بخش سیما در نظر گرفته شده است، گفت: ویژه برنامه افطار شبکه زاگرس هر شب در لحاظ ملکوتی افطار به مدت 45 دقیقه روی آنتن می‌رود.

وی افزود: ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان نیز در هر سحر ماه مبارک به مدت 90 دقیقه برای علاقمندان پخش خواهد شد که پخش مناجات سحری و تلاوت قرآن از جمله بخش‌های آن خواهد بود.

رحیمی تصریح کرد: در شب‌های قدر نیز روزه داران میتوانند همپای شبکه زاگرس مراسم احیا برپا کنند و در این سه شب ویژه برنامه سه قسمتی هر شب قدر به مدت 120 دقیقه روی آنتن میرود.

رحیمی محفل انس با قرآن کریم، جلسه تفسیر آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و سخنرانی مذهبی را از دیگر برنامه‌های شبکه زاگرس در ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد.


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: