• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-24714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:

تفاهم نامه 90 میلیاردی فرهنگ استان را متحول می‌کند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از تحول فرهنگ و هنر استان به دنبال اجرای تفاهم نامه 90 میلیاردی تومانی منعقده بین استانداری کرمانشاه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام رحیم جعفری در تشست صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ و هنر کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه 90 میلیارد تومانی وزارت ارشاد و استانداری کرمانشاه، گفت: از مجموع مبلغ تفاهم‌نامه، 65 میلیارد تومان آن سهم استان و مابقی سهم وزارت ارشاد است.

وی افزود: این تفاهم نامه در حوزه عمران و دیگر فعالیت های فرهنگی است و به مطالبات و انتظارات اهالی فرهنگ و هنر استان به میزان مناسبی پاسخ می‌دهد.

جعفری مدت زمان اجرای این تفاهم ناهم را سه ساله عنوان کرد و افزود: امسال این تفاهم نامه اجرایی شده و تا دو سال دیگر اثرات خود را در حوزه فرهنگ و هنر استان نشان می‌دهد.

وی تاکید کرد: برای اجرایی کردن این تفاهم نامه و تحقق 100 درصدی آن هنرمندان استان باید مطالبه گر باشند.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اجرای 100 درصدی این تفاهم نامه می تواند تحول خوبی را برای حوزه فرهنگ و هنر استان به دنبال داشته باشد.

جعفری درادامه دیانت، عقلانیت و ادب را سه عنصر تعالی بشر و بویژه برای اهالی فرهنگ و هنر دانست و افزود: خوشبختانه مردم استان کرمانشاه با برخورداری از این سه عنصر نقش مهمی در دفاع از مرزهای ادب و هنر این سرزمین داشته‌اند.

در ادامه این نشست مسائل و مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر استان توسط نمایندگان منتخب آنها مطرح شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: