• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-25814-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

تشدید نظارت‌های دامپزشکی کرمانشاه در ماه رمضان

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه از تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی با استفاده از توان ۳۱ اکیپ در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر ناد پرور اظهار کرد: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان نظارت های بهداشتی دامپزشکی بر مراکز استحصال، تهیه، نگهداری و‌ عرضه فرآورده های خام دامی افزایش خواهد یافت.

وی از بکارگیری ۳۱ اکیپ کارشناس نظارت بهداشتی دامپزشکی در این طرح یاد کرد و افزود: در ماه مبارک رمضان به مظور هم افزایی و افزایش اثر بخشی نظارت ها، گشت های مشترکی هم با سایر دستگاه های نظارتی پیش بینی شده است. 

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تشدید نظارت های بهداشتی در سطح تمام شهرستان های استان تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی هدف از این نظارت ها را تامین انواع فراورده خام دامی سالم برای سفره مردم عنوان کرد که هر ساله از سوی دامپزشکی و‌ در ایام ماه مبارک رمضان انجام می شود.

وی با اشاره به افزایش مصرف فرآورده های خام دامی در این ایام، از مردم خواست گوشتی را تهیه کنند که مهر دامپزشکی دارد و در مراکز مجاز و‌ معتبر عرضه می شود.

پرور همچنین از مردم خواست هرگونه تخلف بهداشتی، انتقاد و‌شکایت را با تلفن ۱۵۱۲ یا سامانه پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ در میان بگذارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: