• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-386-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی مراکز کانون پرورشی استان کرمانشاه آغاز شد

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از آغاز ثبت نام کلاس های ویژه تابستان در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مهناز فتاحی با بیان اینکه ثبت نام کلاس های ویژه تابستانی مراکز کانون پرورش فکری این استان با ارایه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی آغاز شده، افزود: مراکز کانون پرورش فکری در سراسر استان آماده ثبت نام از کودکان و نوجوانان برای کلاس های ویژه تابستان هستند.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اضافه کرد: امسال فعالیت های جدیدی به فعالیت های تابستانی کانون پرورش فکری اضافه شده که این امر با توجه به نیازسنجی صورت گرفته از فعالیت های مورد علاقه کودکان و نوجوانان بوده است.

فتاحی تعداد این فعالیت ها را نزدیک به 33 عنوان اعلام کرد و افزود: شاهنامه خوانی، موسیقی و سرود، بازیگری، عکاسی، نجوم، رباتیک، نانو، و...از جمله این فعالیت های جدید هستند که در مراکز کانون ارایه خواهند شد.

وی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری در نزدیک به 40 مرکز کانون پرورش فکری در شهرهای مختلف استان کرمانشاه خبر داد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: