• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-985-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

استکبارستیزی از امام خمینی(ره) یک شخصیت جهانی ساخت

فرماندار کرمانشاه گفت: روحیه استکبارستیزی، دفاع از مظلومان و استقلال خواهی امام خمینی(ره)، ایشان را به یک چهره جهانی تبدیل کرده است.

فضل الله رنجبر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: امام خمینی(ره) دارای ویژگیهای مهمی بود که ایشان را در تاریخ برجسته و ماندگار کرده است.

وی شناساندن ویژگی های برجسته شخصیتی امام خمینی(ره) را در معرفی چهره ایشان به نسل جوان و آیندگان ضروری دانست و افزود: باید آیندگان را با افکار بلند و شخصیت خاص و کاریزماتیک بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آشنا کرد.

فرماندار کرمانشاه در ادامه اشاره ای هم به عوامل رسیدن انقلاب اسلامی ایران به 40 سالگی داشت و اظهار کرد: آنچه منشا رسیدن انقلاب امام خمینی(ره) به چهل سالگی شده بیش از هرچیز ریشه در دینی بودن انقلاب اسلامی ایران دارد.

رنجبر تاکید کرد:  امام خمینی(ره) برای پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران زحمات زیادی کشید و سختی های فراوانی را به جان خرید و در این راه به هیچ عنوان از مواضع اسلام کوتاه نیامد و رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همین مسئله بوده است.

رنجبر با تاکید بر نقش وحدت اقشار مختلف مردم در مانایی انقلاب اسلامی ایران، گفت: انقلاب ما در سایه وحدت و همدلی مردم ایران اسلامی و با درایت مقام معظم رهبری تا سالهای سال خواهد توانست سربلند بوده و تدوام داشته باشد.

وی یادآور شد: امام خمینی(ره) در وصیت نامه خود وحدت، یکپارچگی و ایمان به خدا را رمز بقا و تداوم انقلاب اسلامی دانسته اند و همین مسئله اهمیت وجود وحدت بین اقشار مختلف مردم برای تداوم انقلاب را نشان می‌دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: