• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه:

"شهردار" استعفا نداده است

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه تاکید کرد: شهردار استعفا نداده و با جدیت مشغول به کار است و شورای شهر نیز طرحی برای استیضاح ایشان ندارد.

 ابراهیم مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه با تاکید بر عدم استعفای شهردار کرمانشاه، گفت: بنده سخنگوی شورای شهر هستم و اگر شهردار استعفا داده باشد خبر دارم و اعلام می‌کنم که ایشان تاکنون استعفا نداده است.

 وی افزود: آقای رضایی تنها در مصاحبه‌ای عنوان کردند "اگر استعفای من به پیشرفت شهر کمک کند استعفا می‌دهم" اما این به معنی استعفای ایشان نیست و تاکنون استعفا نداده اند.  

مرادی تاکید کرد: همچنین شورای شهر کرمانشاه نیز طرحی برای استیضاح شهردار کرمانشاه ندارد و تنها برخی اختلاف نظرها وجود دارد که قرار است در جلسه مشترک با شهردار مطرح شده و رفع شود.  

مرادی به مصاحبه برخی اعضای شورای شهر اشاره کرد و افزود: اینکه برخی دوستان  می‌گویند که یازده نفر مخالف شهردارند یا موافق شهردار، نظر شخصی آنهاست و نظر شورا نیست.

 وی تاکید کرد: هرگونه اظهار نظر از سوی اعضا نظر شخصی آنهاست نه شورا و مرجع  صحبت در خصوص شورا تنها رییس یا سخنگوی شورا است.  

مرادی تصریح کرد: بنده هم به عنوان سخنگوی شورای شهر اعلام میکنم که شهردار نه استعفا داده و نه قرار است استیضاح شود.

 سخنگوی شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه هیچ تشنجی بین شهردار و شورای شهر کرمانشاه نیست، گفت: متاسفانه بازیگوشی برخی کانالها در این زمینه دخیل است، بطور مثال بنده در خصوص حقوق کارگران مصاحبه کردم که حقوق کارگران روزمزد در اولویت قرار گیرد اما نویسنده آن به طور مبالغه آمیز از زبان بنده درج می‌کند که شهردار به داد مردم برسد و چه شده و ...و تا بنده رسیدگی کنم مطلب در همه جا منتشر شده است.  

مرادی تاکید کرد: تا به امروز هیچ شورای شهری در کرمانشاه اینقدر با هم تعامل نداشته و با شهردار هم مادامی که پاسخگوی مطالبات مردم باشد تعامل خواهیم داشت. 

 سخنگوی شورای شهر کرمانشاه با تاکید براینکه اعضای شورای شهر نمایندگان مردم هستند، گفت: ما ناظر بر عملکرد شهرداری هستیم و هر جا اشتباهی ببینیم که نیاز به استیضاح شهردار باشد استیضاح می‌کنیم و هر جا ایشان هم استعفا بدهند که قانونی و منطقی باشد می‌پذیریم.

 وی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر هم هیچ خبری نیست و شهردار با جدیت دارد کار خود را میکند و استعفا نداده است و هیچ طرحی هم برای استیضاح ایشان وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: