• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تنها استخر سرپوشیده هرسین فعال می‌شود

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از شروع عملیات تعمیر و مرمت تنها استخر سرپوشیده هرسین خبر داد.

فرهمند سال افزون در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به تعطیلی مکرر تنها استخر سرپوشیده شهرستان هرسین در سالهای اخیر، اظهارکرد: این استخر به دلیل فرسودگی طی سالهای گذشته بصورت مقطعی فعالیت کرده است.

وی ادامه داد: نشست کردن بخشی از اطراف استخر، زنگ زدگی سقف و غیرفعال شدن موتورخانه از جمله مشکلات این استخر است که 120 میلیون تومان صرف تعمیر این بخش ها می شود.

مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: درحال حاضر کار تعمیر اولیه این استخر با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

به گفته این مسئول تعمیر موتورخانه، نورپردازی، اجرای سقف کادب، تخریب و اصلاح سطح اطراف استخر از جمله اقدامات درحال انجام در استخر سرپوشیده هرسین است.

وی تاکید کرد: با پایان ماه رمضان و نیز شروع فصل گرم میزان مراجعه به استخرهای استان افزایش چشمگیری خواهد داشت، لذا به منظور ارائه خدمات به شهروندان هرسینی تعمیرات استخر را پیش از پایان ماه رمضان به اتمام خواهیم رساند.

سال افزون با بیان اینکه تعمیرات اساسی این استخر نیاز به حداقل 200 تا 300 میلیون تومان اعتبار دارد، گفت: تلاش خواهیم کرد در سال مالی جدید برای این استخر اعتبارات بیشتری در نظر بگیریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: