• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-12614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

اعلام تمهیدات ترافیکی روز جهانی "قدس" در کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه تمهیدات ویژه ترافیکی روز جهانی قدس در شهر کرمانشاه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ  فضل الله شیری اظهار کرد: همزمان با مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس محدودیت های ترافیکی در مرکز استان و سایر شهرستان ها اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به حضور گسترده مردم انقلابی و روزه دار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس و به منظور هرچه با شکوهتر برگزار شدن این مراسم وبرقراری امنیت ترافیکی راهپیمایان وشهروندان، از ساعت ۹صبح تا پایان مراسم از میدان آیت‌الله کاشانی و در مسیرهای منتهی به مسجد جامع کرمانشاه محدودیت های ترافیکی تردد و توقف اعمال می شود.

شیری ادامه داد: این محدودیت ترافیکی در مسیرهای میدان آزادی به سمت مسجد جامع، میدان آیت‌الله کاشانی به سمت مسجد جامع، خیایان افشار طوس به تقاطع مدرس و میدان غدیر به تقاطع مدرس اجرا می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه یادآوری کرد: مسیرهای بلوار افشار طوس و خیابان شریعتی به عنوان مسیرهای جایگزین جهت رفت و آمد شهروندان درنظر گرفته شده است.

وی در پایان از مردم  خواست از پارک خودرو در مسیرهای راهپیمایی اجتناب کرده و با ماموران پلیس که جهت برقراری نظم و امنیت ترافیکی و برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم راهپیمایی در معابر مستقر هستند، همکاری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: