• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-15514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

تمام وسایل "شهربازی" کرمانشاه تا یک ماه دیگر استانداردسازی می‌شود

کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به استانداردسازی نیمی از وسایل شهربازی کرمانشاه، گفت: تمام وسایل این شهربازی تا کمتر از یک ماه دیگر استاندارد خواهد شد تا در فصل تابستان مردم بتوانند بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنند.

سید پیام شفیعی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: با توجه به اینکه تغییری در مدیریت شهربازی کرمانشاه ایجاد شده و دستگاه‌ها نیز کم و زیاد شده است، استانداردسازی وسایل بازی شهربازی کرمانشاه در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: برای هفت وسیله شهربازی شامل سالتو، قطاربزرگسالان، ماشین برقی، فریزبی، قلعه بادی، یوروبانجی و مریگوراند پروانه استاندارد صادر شده است.

کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با بیان اینکه صدور پروانه استاندارد برای نیمی از وسایل انجام شده و برای مابقی وسایل نیز در حال انجام است، خاطرنشان کرد: حدود هشت تا 10 وسیله بازی دیگر باقی مانده که پروانه استاندارد آنها نیز ظرف کمتر از یک ماه آینده صادر خواهد شد.

وی تاکید کرد: تا قبل از شروع تابستان و فرا رسیدن فصل اوقات فراغت کودکان، کار استاندارد سازی وسایل انجام خواهد شد.

به گفته شفیعی، برای استاندارد سازی وسایل شهربازی سخت‌گیری‌های لازم اعمال می‌شود تا مشکلی برای سلامت و ایمنی مردم پیش نیاید.

کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در استانداردسازی وسایل شهربازی موارد مختلفی مانند ایمنی وسایل، تست جوش، تست استحکام و ... بررسی می‌شود.

شفیعی از نظارت بر استاندارد سایر وسایل بازی پارک‌ها و مراکز بازی سطح شهرها نیز در آستانه فصل تابستان خبر داد و عنوان کرد: اکثر وسایل بازی مورد استفاده در پارک‌ها استاندارد لازم را دارند و مردم می‌توانند با خیال راحت از آنها استفاده کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: