• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-17314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات کشتی کرمانشاه خبر داد:

حذف شهریه سالن‌های کشتی در فصل تابستان

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه از رایگان شدن ثبت نام در سالن‌های آموزش کشتی کرمانشاه در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدحسین محبی امروز(22 خرداد) در نشستی خبری که در محل هیات کشتی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به شروع فصل تابستان و لزوم فراهم کردن بستر ورزش و تفریحات سالم برای نوجوانان و جوانان، اظهار کرد: یکی از رشته های ورزشی مورد توجه خانواده های کرمانشاهی در فصل تابستان برای گذران اوقات فراغت فرزندانشان رشته کشتی است که قدمت و پیشینه برجسته ای در این استان دارد.

وی ادامه داد: در سطح شهر کرمانشاه چهار سالن ورزشی کشتی داریم که تمرین و آموزش های این رشته در این سالن ها انجام می گیرد.  

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با بیان اینکه جهت ثبت نام در کلاس های کشتی مبلغ 30 هزار تومان از خانواده ها دریافت می شود، گفت: آموزش کشتی در کرمانشاه در مقایسه با سایر رشته ها بسیار ارزان‌تر است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر علاقمندان به آموزش کشتی در کرمانشاه از خانواده های کم درآمد هستند، عنوان کرد: در راستای کمک به این خانواده و جذب بیشتر جوانان به سمت این رشته، طی مذاکراتی که با استاندار کرمانشاه داشتیم و با موافقت ایشان، تابستان امسال شهریه ثبت نام در رشته کشتی را دریافت نخواهیم کرد.

محبی تاکیدکرد: کرمانشاه از جمله استان هایی است که در بحث زیرساخت های کشتی وضعیت مطلوبی دارد، اما هنگامی که به سالن های کشتی وارد می شویم تنها چند نفر مشغول تمرین هستند.

وی همچنین در بحث جذب اسپانسر برای کشتی کرمانشاه نیز گفت: متاسفانه زمانی که برای کشتی کرمانشاه اسپانسر پیدا می شود، آنقدر حواشی ایجاد می کنیم که اسپانسرها فراری می شوند.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه اضافه کرد: کشتی کرمانشاه به حمایت مسئولین استانی نیاز دارد، چرا که کشتی این استان در کشور دارای جایگاه ارزشمندی است که باید آن راحفظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: