• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-17614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول ستاد ثبت نام مدارس کرمانشاه:

مدارس هنگام ثبت‌نام دانش آموزان حق دریافت هیچ وجهی ندارند

مسئول ستاد ثبت نام مدارس استان کرمانشاه گفت: مدارس دولتی برای ثبت نام دانش آموزان حق دریافت هیچگونه وجهی ندارند.

جواد یاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به شروع ثبت نام دانش آموزان پایه اولی از ابتدای خرداد، اظهار کرد: ثبت نام این دانش آموزان کماکان ادامه دارد و از خانواده ها می خواهیم جهت ثبت نام فرزندانشان هر چه سریعتر به مدارس واقع در نزدیکترین محل سکونتشان مراجعه کنند تا با مشکل عدم ظرفیت این مدارس مواجه نشوند.

یاری اظهار کرد: ثبت نام دانش آموزان سایر پایه ها نیز با اعلام نتایج دانش آموزان آغاز شده و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اولویت ثبت نام مدارس با دانش آموزان ساکن در محدوده جغرافیایی همان مدرسه است، گفت: والدین دانش آموزان با در دست داشتن سند ماکیت و یا قولنامه معتبر می توانند نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه واقع در محدوده جغرافیایی محل سکونتشان اقدام کنند و مدارس نیز موظف به ثبت نام این دانش آموزان هستند.

یاری در ادامه با بیان اینکه در برخی مناطق با کمبود فضای آموزشی مواجهیم، گفت: بخصوص در ناحیه سه با کمبود فضا مواجهیم که البته پیگیریم این مشکل مرتفع شود.

وی در ادامه اخذ هرگونه وجه هنگام ثبت نام در مدارس دولتی را ممنوع دانست و گفت: مدارس خاص(غیرانتفاعی، هیات امنایی و...) نیز تنها مجاز به دریافت شهریه های مصوب هستند.

یاری از والدین خواست چنانچه شکایتی در خصوص نحوه ثبت نام مدارس دارند با تلفن های 38248771(ناحیه یک)، 37286515(ناحیه دو) و 38364755(ناحیه سه) تماس بگیرند.

وی افزود: همچنین واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان با تلفن های 38233748 و 38251598 آماده دریافت شکایات مردم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: