• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-17814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی جدید تیم بعثت:

لیست پیشنهادی تیم را اعلام کرده‌ام

سرمربی جدید تیم فوتبال بعثت کرمانشاه گفت: لیست 32 بازیکن را برای حضور تیم بعثت در لیگ یک به مسئولین این باشگاه اعلام کرده ام.

فرشید استحقاری در گفت وگو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به توافقش با باشگاه بعثت برای سرمربیگری این تیم، اظهارکرد: این توافق تنها در صورت حضور تیم بعثت در لیگ یک قطعی است.

وی ادامه داد: این قرارداد یک ساله است و تا پایان مسابقات فصل جدید لیگ آزادگان خواهد بود.

سرمربی جدید تیم بعثت تصریح کرد: لیست پیشنهادی تیم بعثت که شامل 32 بازیکن است را به مسئولین این باشگاه اعلام کرده‌ام که تعدادی از بازیکنان لیست در حال حاضر در سایر تیم های فوتبال کشور حضور دارند که باید آنها را جذب کنیم.

به گفته استحقاری، بیشتر بازیکنان پیشنهاد شده برای حضور تیم بعثت در لیگ یک، بومی کرمانشاه هستند.

وی همچنین درخصوص قطعی بودن حضور بعثت کرمانشاه در لیگ یک نیز عنوان کرد: نامه نگاری‌های رسمی درخصوص انتقال امتیاز تیم شهرداری تبریز به کرمانشاه انجام شده، ولی قطعی بودن آن اعلام نشده است.

این مربی فوتبال تاکیدکرد: در صورت قطعی نشدن حضور بعثت در لیگ یک، پیشنهاداتی از جمله دستیاری سرمربی تیم اروند خرمشهر و نیز سرمربیگری تیم بادران تهران را دارم.

وی یادآورشد: اگر تیم بعثت در لیگ یک حضور داشته باشد تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا بازیکنان این تیم شایستگی های خود را به خوبی به نمایش بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: