• یکشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حسینی کیا:

برای حل مشکلات و اختلافات باید همدلی و کار کارشناسی داشت

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: شرایط حساس منطقه و ایستادگی تمام قد رژیم صهیونیستی مقابل نظام جمهوری اسلامی، ضرورت وحدت بین افراد و جریان‌های داخلی را بیشتر می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره لزوم اهتمام افراد و جریان‌ها به وحدت و پرهیز از تهمت‌زنی به یکدیگر گفت: وحدت رمز پیروزی ماست و هر جا وحدت داشتیم پیروزی از آن ما بوده است.  در مقابل تفرقه همیشه عامل شکست‌مان بوده و هر کجا تفرقه داشتیم دشمن بیشتر در ما نفوذ کرده است.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس دلیل موفقیت دشمن در پیاده شدن سیاست تبلیغاتی و ایجاد جنگ روانی توسط برخی رسانه‌ها و افراد داخلی را رفتار مسؤولان دانست و افزود: یکی از بزرگترین ضعف‌های افراد و جریان‌های سیاسی این است که به جای مطرح کردن چهره به چهره اختلافات و مشکلات‌شان این اختلافات را به رسانه‌ها و تریبون‌های عمومی می‌کشانند. در حالی که باید در کنار هم مسائل و اختلافات را بررسی‌ کارشناسی کرده و اظهارنظر کنند. علاوه بر آن باید به شرایط داخلی و بین‌المللی نیز توجه داشته باشند و به دور از اختلاف، راه‌های برون از اختلافات و دشمنی‌ها را پیدا کنند.

وی ادامه داد: نظام با مجموعه‌ای از ابرچالش‌های اقتصادی،‌ اداری و بانکی دست به گریبان است که از طریق سخنرانی و مطرح شدن در تریبون‌ها قابل حل و فصل نیست، بلکه باید با وحدت، همدلی و یکرنگی پای کار کارشناسی نشست و آنها را چاره کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: