• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات"قایقرانی" استان کرمانشاه انتخاب شد

مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان کرمانشاه با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی در سالن شهید هادیان فر مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این مجمع که امروز (دوم تیر) برگزارشد، پیمان ضیایی به عنوان رئیس جدید هیات قایقرانی استان کرمانشاه انتخاب شد.

 میلاد ربیع زاده، محمدسهراب بیگ، پیمان ضیایی و محمدرضا نقدی چهار کاندیدای تصدی ریاست هیات قایقرانی کرمانشاه بودند که پیش از برگزاری انتخابات به تشریح برنامه های خود پرداختند و پس از انصراف میلاد ربیع زاده و محمدرضا نقدی رای گیری انجام و از بین دو کاندیدای باقی مانده، پیمان ضیایی با کسب هشت رای موافق از مجموع 15 رای ماخوذه اعضای مجمع برای مدت چهارسال به این سمت انتخاب شد.

محمد سهراب بیگ رئیس پیشین هیات قایقرانی استان کرمانشاه پیش از انجام رای گیری، گزارشی از عملکرد چهارساله خود ارائه داد و ضمن اشاره به مشکلات مالی قایقرانی کرمانشاه، اظهار کرد: یک مدیریت هرچقدر هم برنامه داشته باشد، در صورتی که منابع مالی خاصی در اختیار نداشته باشد، امکان تحقق برنامه هایش میسر نیست.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه کرمانشاه، استانی جنگ زده است و صنعت چندانی ندارد، جذب اسپانسر ورزشی در این استان کاری دشوار است.

 سهراب بیگ با بیان اینکه شناخت مردم و مسئولین نیز از ورزش قایقرانی کم است، تاکید کرد: همه این مسائل سبب شده تا نتوانیم بسیاری از برنامه های خود را اجرایی کنیم.

وی افزود: با وجود این مشکلات، طی چهارسال گذشته برنامه های کم نظیری را در این رشته انجام دادیم که در سطح کشور الگو قرار گرفت.

رئیس پیشین هیات قایقرانی استان کرمانشاه با تاکید براینکه بحث کارآفرینی ر این هیات اجرا شد، گفت: تا چند سال پیش، بسیاری از مربیان این هیات بیکار بودند و حق الزحمه ای محدود آن هم با تاخیر دریافت می کردند که با تشویق مربیان به احداث باشگاه، تاکنون پنج باشگاه قایقرانی را در سطح کرمانشاه تاسیس کرده ایم و یک باشگاه دیگر را نیز بزودی تاسیس خواهیم کرد.

وی ادامه داد: باشگاه های قایقرانی کرمانشاه امروز در سطحی هستند که خود مجری برگزاری مسابقات و برپایی اردو می شوند.

سهراب بیگ همچنین از تولید وسایل ورزشی مرتبط با رشته قایقرانی توسط باشگاه های قایقرانی کرمانشاه خبرداد و گفت: این باشگاه ها در راستای حمایت از تولید ملی، قایق و سکان می سازند و اخیرا نیز در حال ساخت اسکله هستند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث انسجام و نظم بخشی اداری نیز کمیته های مختلفی تشکیل داده ایم که از جمله آنها می توان به کمیته داوری اشاره کرد تا افراد متقاضی اعزام به مسابقات در استان مورد تست قرار گیرند، سپس اعزام شوند.

در ادامه پیمان ضیایی رئیس جدید هیات قایقرانی کرمانشاه نیز به تشریح برنامه های پیش روی خود پرداخت و معرفی قهرمانان، شناسایی پتانسیل ها، برپایی مستمر طرح های استعدادیابی، تبلیغ و شناساندن ورزش قایقرانی و جذب اسپانسر را از جمله این برنامه ها اعلام کرد.

وی فضای شهربازی کرمانشاه را مناسب انجام ورزش قایقرانی ندانست و گفت: برای پیشرفت قایقرانی کرمانشاه باید یک سیستم چرخشی آب داشته باشیم که ورزشکاران تمریناتی نزدیک به حالت واقعی داشته باشند.

رئیس جدید هیات قایقرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: برنامه داریم تا این سیستم را در کرمانشاه راه اندازی کنیم.

وی خواستار برگزاری مسابقات چند جانبه ورزشی در کرمانشاه شد و گفت: اگر بتوانیم مسابقه چندجانبه وررشی همچون قایقرانی، شنا، دو و دوچرخه سواری را در کرمانشاه برگزار کنیم، به ورزش این استان بسیار کمک خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: