• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

روسای کم کار هیات‌های ورزشی استیضاح می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: روسای هیات های ورزشی که برای هیات خود وقت نمی گذارند استیضاح می شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی امروز(دوم تیر) در مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان کرمانشاه
با تاکید براینکه روسای هیات های ورزشی باید برای هیات خود وقت بگذارند، افزود: اگر رئیس هیاتی کم کاری کند استیضاح خواهد شد.

حسینی متذکرشد: هرکس مسئولیتی را می پذیرد باید به اندازه عنوان سمتش فعالیت داشته باشد و اگر نمی تواند کار کند باید مسئولیت قبول نکند.

وی همچنین با بیان اینکه کیفیت رشته ورزشی قایقرانی بسیار بالاست، تصریح کرد: باید از همه ظرفیت ها و صاحب نظران حوزه قایقرانی استان استفاده شود تا  شاهد پیشرفت هرچه بیشتر این ورزش در استان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با انتقاد از عدم فعالیت رشته قایقرانی در اکثر شهرستان ها و متمرکز شدن آن در مرکز استان، عنوان کرد: درحال حاضر این رشته تنها در دو شهرستان استان فعال است، درحالیکه در همه شهرستان های استان استخر داریم و زمینه فعال شدن این رشته وجود دارد.

حسینی در ادامه در پاسخ به برخی انتقادات درخصوص نحوه برگزاری مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی گفت: آئین نامه هیات های ورزشی دارای نواقصی زیادی است که از جمله آن می توان به حق رای کاندیدای انتخابات مجامع اشاره کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اتمام اصلاحیه این آئین نامه خبرداد و گفت: در آئین نامه جدید که ظرف چندماه آینده به استان ها ابلاغ خواهد شد، بسیاری از این نواقص برطرف شده است.

وی بر لزوم پرهیز از تهمت و تخریب در فضای ورزشی استان تاکید کرد و گفت: به جای تخریب و تهدید باید نقد و شنیدن نظر مخالف را یاد بگیریم و قدر داشته هایمان را بدانیم.


حسینی با بیان اینکه متاسفانه فضای حاکم بر هیات های ورزشی به شکلی است که دموکراسی در آنها ضعیف است، اظهار کرد: باید با فرهنگ سازی این فضا را اصلاح کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: