• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-584-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه:

بنا داریم جایگاه‌های CNG استان را به 100 جایگاه برسانیم

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به فعالیت 74 جایگاه  CNG در استان، گفت: درصددیم تعداد این جایگاه‌ها را تا پایان سال 98 به 100 مورد برسانیم.

مرادحاصل مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: هم اکنون 74 جایگاه CNG تک منظور و دو منظوره در استان کرمانشاه داریم.

وی از نیاز استان به 26 جایگاه CNG دیگر برای بلندمدت خبر داد و افزود: بنا داریم برای پوشش نیاز آینده استان تعداد جایگاه‌ها را تا پایان سال 98 به 100 جایگاه برسانیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از آمادگی برای پذیرش سرمایه‌گذارانی یاد کرد که بخواهند در بخش ایجاد جایگاه‌های سوخت CNG پای کار بیایند.

وی معتقد است، افزایش تعداد جایگاه های سوخت CNG هم زمینه رفاه مردم را فراهم می کند و هم نقش بسزایی در اشتغالزایی، صرفه جویی در مصرف بنزین و حفظ محیط زیست دارد.

مرادی میانگین مصرف گاز در جایگاه‌های CNG استان کرمانشاه را نیز روزانه بیش از 833 هزار مترمکعب اعلام کرد که معادل حدود 833 هزار لیتر بنزین است.

وی با بیان اینکه کرمانشاه از نظر تعداد جایگاه‌های CNG و مصرف این سوخت در کشور وضعیت مناسبی دارد، تصریح کرد: سهم کرمانشاه از فروش سوخت CNG در کشور حدود چهار درصد است که رقم بسیار خوبی است.

به گفته این مسئول با در نظر گرفتن میزان فروش، تعداد جایگاه‌های سوخت CNG استان کرمانشاه از بسیاری از استان‌های دیگر کشور بیشتر است و فقط استان‌های تهران، آذربایجان غربی و شرقی، فارس، خراسان رضوی و اصفهان جایگاه‌های بیشتری نسبت به ما دارند.

مرادی خاطرنشان کرد: پراکنش جایگاه‌های سوخت نیز در استان نسبتا مناسب است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: