• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه

صابر رحیمی بعنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حضور  رسول خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان، معاون استانداری کرمانشاه، جمعی از مسئولین و ورزشکاران استان، امروز(4 تیر) برگزار شد.

رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در این مراسم با تاکید بر توجه به ورزش در دو بعد ورزش قهرمانی و ورزش همگانی، اظهار کرد: استان کرمانشاه در بخش ورزش قهرمانی ظرفیت های بالایی دارد و در صورت حمایت بیشتر می توانند برای کشور افتخارآفرینی کنند.

وی همچنین با اشاره به لزوم توسعه ورزش همگانی در سطح جامعه، گفت: شرایط زندگی های امروزی باعث شده نیاز به تحرک در جامعه بیشتر احساس شود و لذا ورزش همگانی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

معاون استانداری کرمانشاه توجه به زیرساخت های ورزشی استان را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: سالن های ورزشی برخی شهرستانها وضعیت مناسبی ندارند که باید کمک کنیم بازسازی شوند.

رحیمی به موضوع اقتصاد ورزش نیز اشاره کرد و با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در این حوزه، گفت: ما نیز توجه ویژه ای به حوزه ورزش داریم. بعنوان نمونه از تسهیلات اشتغال روستایی سهمیه مناسبی را برای توسعه فضاهای ورزشی اختصاص داده ایم.

معاون استانداری کرمانشاه بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در بخش های مختلف نیز تاکید کرد.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز حمایت مادی و معنوی از قهرمانان، مربیان و پیشکسوتان ورزش، تلاش برای جذب اسپانسر، زمینه سازی برای ورود بخش خصوصی به حوزه ورزش، ایجاد جو صمیمی بین کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و استفاده از ظرفیت جوانان را از رویکردهای خود عنوان کرد.

وی با بیان اینکه 100 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان داریم، گفت: ورزش می تواند تاثیر مثبتی بر فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی داشته باشد.

 در این مراسم از خدمات ارسلان حسینی مدیرکل پیشین ورزش و جوانان استان کرمانشاه تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: