• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان:

"ورزش" حال مردم را خوب می‌کند

معاون  حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت: حوزه ورزش  از آن حوزه هایی است که می تواند حس خوبی در جامعه ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، امیررضا خادم در مراسم تودیع و معرفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار کرد: امروزه مشکلات اقتصادی در کشور داریم که بخشی بدلیل سوء مدیریت های داخلی و بخشی نیز بواسطه فشارهای بیرونی است و همین باعث شده مردم ما با تنگناهای گوناگونی مواجه باشند. در این بین حوزه ورزش و حوزه هنر می تواند حال جامعه را خوب کند و موجب شود مردم حس خوبی داشته باشند

وی افزود: در جریان مسابقات فوتبال جام جهانی و بواسطه بازیهای خوب تیم فوتبال کشورمان نیز دیدیم که مردم ما حس خوبی پیدا کردند. بنابراین یکی از وظایف ما تزریق نشاط عمومی و غرور ملی به جامعه است.

وی به لزوم ورود جدی تر بخش خصوصی به حوزه ورزش نیز اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های ماده 27 و ماده 6 می توانیم  پروژه های ورزشی را با کمک بخش خصوصی سامان دهیم.

خادم با تاکید بر لزوم حمایت جدی از ورزش بانوان، گفت: در عرصه ورزش بانوان با کمترین حمایت بیشترین بهره را برده ایم و در بازیهایی آسیایی پیش رو نیز قطعا بانوان ورزشکار ما خواهند درخشید. ورزش بانوان یک ظرفیت جدی است که باید از آن بهتر استفاده کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در حوزه جوانان نیز سمن های توانمندی در استانها فعالیت می کنند که افزایش کمی و کیفی آنها مورد تاکید است.

خادم در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه پست و مقام برای کسی نمانده، گفت: مهم این است که از عملکردمان در دوران مسئولیتمان حس خوبی داشته باشیم.

وی افزود: آقای حسینی(مدیرکل پیشین ورزش و جوانان کرمانشاه) در دوران مسئولیتش با تمام توان تلاش کرد. آقای رحیمی(مدیرکل جدید ورزش و جوانان کرمانشاه) هم فردی بومی استان و از بدنه ورزش و جوانان است که همه باید کمک کنیم کارنامه قابل قبولی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: