• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

راه اندازی 10 فرستنده اطلاعات در اماکن گردشگری کرمانشاه

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از استقرار 10 فرستنده اطلاعات و اپلیکیشن جاذبه های گردشگری کرمانشاه در اماکن پر بازدید گردشگری استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، وحید امیری در دومین نشست هم اندیشی فعالین و مسئولین حوزه گردشگری استان با اشاره به ضعف تبلیغات درحوزه گردشگری استان، عنوان کرد: امروزه یکی از مهمترین ابزارهای معرفی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری، حوزه تبلیغات و استفاده از فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: در راستای ایجاد رونق در حوزه گردشگری کرمانشاه ضروری است با استفاده از تبلیغات، ظرفیت های تاریخی، طبیعی، آداب و رسوم و آئین های استان را بیشتر معرفی کنیم.

امیری خاطرنشان کرد: به این منظور راه اندازی 10 فرستند اطلاعات و اپلیکیشن جاذبه های گردشگری کرمانشاه را در اماکن تاریخی و گردشگری استان در دستور کار قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: گردشگران می توانند با استفاده از اینترنت وای فای رایگان درا ین اماکن، اطلاعاتی در خصوص  جاذبه های گردشگری استان که برروی این فرستنده ها بارگذاری شده را با حجم کم و سرعت زیاد دریافت و بروری گوشی خود نصب کنند.

معاون گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: البته در تلاشیم تا از این 10 فرستنده یک فرستنده را در کنسولگری عراق در کرمانشاه ویک فرستنده را درکنسولگری ایران در اربیل نصب کنیم که در این زمینه در حال رایزنی با مسئولین مربوطه هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: