• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-8714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات "ژیمناستیک" استان کرمانشاه انتخاب شد

غلامرضا همتی رییس جدید هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه که امروز(10 تیر) با حضور دبیر فدراسیون برگزار شد، از میان شش کاندیدای تصدی ریاست هیات ژیمناستیک کرمانشاه، غلامرضا همتی به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

 پیش از برگزاری این انتخابات، شش کاندیدا به تشریح برنامه های خود پرداختند و پس از اعلام انصراف سه نفر از کاندیداها رای گیری انجام شد که از بین سه کاندیدای دیگر غلامرضا همتی با کسب یازده رای موافق از مجموع 17 رای ماخوذه اعضای مجمع برای مدت چهارسال به عنوان رییس هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه انتخاب شد.

غلامرضا همتی رئیس جدید هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه پیش از برگزاری انتخابات با بیان اینکه ژیمناستیک ورزشی است که با وجود قدمت و پیشینه زیاد مردم چندان شناختی نسبت به آن ندارند، اظهارکرد: این درحالی است که رشته های دیگر در جامعه قوی تر و نمود بیشتری دارند.

وی تاکید کرد: هرچند که ژیمناستیک رشته مادر و پایه ای برای سایر رشته های ورزشی است، اما متاسفانه این رشته در جامعه مظلوم واقع شده است.  

همتی استفاده از مربیان متعهد و باتجربه را از جمله برنامه های خود در هیات ژیمناستیک طی چهار سال پیش رو عنوان کرد و افزود: حمایت همه جانبه از مربیان زحمتکش استان و تلاش و برنامه ریزی برای رسیدن آنها به حقشان را در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه همکاری با آموزش و پرورش در بخش استعدادیابی می تواند در بحث قهرمان پروری ژیمناستیک کرمانشاه موثر باشد، گفت: علاوه براین باید از واحد آمورش فدراسیون به منظور ارتقاء سطح علمی مربیان استفاده کنیم.

رئیس جدید هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه تشکیل شورای فنی و جذب اسپانسر را از دیگر برنامه های خود اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: