• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه:

سرمایه مردم در پروژه‌های مسکن مهر خوابیده و باید زودتر تعیین تکلیف شوند

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: پروژه های مسکن مهر نیمه تمام استان باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شوند، زیرا سرمایه عظیم مردم در این پروژه ها خوابیده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهندس مهرداد سالاری در جلسه شورای مسکن استان که امروز (۱۱ تیر) برگزار شد، اظهار کرد: در کشور ما پروژه ای شروع می‌شود و همه برای اجرای آن دست به دست هم می دهند، اما تاریخ مصرف سیاسی پروژه که تمام شد همه کنار می کشند و مشکلات مردم باقی می ماند.

وی ادامه داد: اکنون هم درباره پروژه مسکن مهر قصد نبش قبر نداریم و همه می دانیم مسکن مهر ضعف و گرفتاری هایی دارد، اما برای کمک به مشکلات مردم باید معضلات این پروژه‌ها حل شود.

وی عنوان کرد: اگرچه ما هم نسبت به پروژه مسکن مهر انتقاد داریم، اما چون سرمایه مردم در آن خوابیده مصمم به پیگیری و اجرای این پروژه ها هستیم.

سالاری گفت: اگر دست به دست هم ندهیم و مشکلات مسکن مهر حل نشود، خروجی آن به ضرر کل استان است و نتیجه ای جز نارضایتی مردم از دولت ندارد. مردم هم کاری ندارند مسکن مهر مربوط به کدام دولت بوده است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به سرمایه های عظیمی که در پروژه های مسکن مهر روی زمین مانده، تاکید کرد: اکثر مردمی که برای مسکن مهر ثبت نام کردند مردمی گرفتار هستند که توان مالی زیادی هم ندارند.

وی افزود: از ورودی شهر که به کرمانشاه داخل می شویم در بخش های مختلف چندصد واحد مسکن مهر نیمه تمام می بینیم که حتی برخی از آنها ورشکست شده و اسکلت آن برای دادن پول به پیمانکار کیلوفروش می شود.

به گفته این مسئول، برخی از پروژه های مسکن مهر که چند سال است راکد مانده مشکلات بسیار کوچکی دارند.

سالاری خواستار ارائه برنامه زمان بندی برای به نتیجه رسیدن پروژه های مسکن مهر نیمه کاره استان و ارایه راهکار برای تکمیل آنها شد و افزود: اگر این کار انجام شود می توان  شاهد بهره برداری از این پروژه ها یکی پس از دیگری بود.

وی به معضل حاد پروژه مسکن مهر " غم تسلی" کنگاور هم اشاره کرد که نزدیک پنج سال است که به دلیل عدم هماهنگی و اعتماد دستگاه ها و مردم نیمه کاره مانده است.

سالاری تعداد واحدهای این پروژه را ۳۰۰ واحد اعلام کرد که مشکل آب و فاضلاب آن حل شده و فقط لنگ انشعابات است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه خواستار تعیین تکلیف زودتر این پروژه شد تا مردم از این فضای نامناسبی که ایجاد شده خارج شوند.

سالاری بر لزوم تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر چشمه سفید کرمانشاه، ۶۹۲ واحدی مهر مولوی جوانرود، ۱۶۰ واحدی هرسین و ... نیز تاکید شد.

وی پیش بینی کرد، پروژه های ۷۰۰ واحدی مسکن مهر چشمه سفید و ۳۰۰ واحدی غم تسلی کنگاور امسال به نتیجه برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: