• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر کرمانشاه تا پایان سال

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از بهره برداری از سه هزار واحد مسکن مهر استان تا پایان سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مسعود شریفی در حاشیه جلسه شورای مسکن استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: سهم استان کرمانشاه از پروژه های مسکن مهر کشور ۴۵ هزار واحد بود که تاکنون ۳۶ هزار واحد از این تعداد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

وی تعداد واحدهای باقی مانده را ۹ هزار واحد اعلام کرد و افزود: این تعداد واحد مسکن مهر باقی مانده به طور میانگین ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از بین واحدهای باقی مانده سه هزار مورد آن مشکل معارض ندارد و تا پایان امسال تحویل می شود که تعهد استان است و با تحویل این واحدها عملا پرونده مسکن مهر استان بسته خواهد شد.

شریفی درباره شش هزار واحد دیگر نیز یادآوری کرد: این تعداد یا معارض دارند، یا پیشرفت فیزیکی آنها زیر ۳۰ درصد است و یا فاقد متقاضی هستند.

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه دولت پروژه های مسکن مهری که زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند دیگر ادامه پیدا نمی کند، گفت: درباره واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی نیز دولت هم با بانک هم با پیمانکار تسویه خواهد کرد و هر زمان دولت طرح جدیدی در آینده داشته باشد این واحدها را در اولویت می گذارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: پروژه هایی که معارض دارند نیز دارای پرونده حقوقی هستند که دولت با متقاضیان آنها تعیین تکلیف لازم را انجام خواهد داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: