• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-11614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات"موتورسواری و اتومبیلرانی" کرمانشاه انتخاب شد

مسعود قلعه سفیدی به عنوان رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه با حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، امروز(12 تیر) در سالن جلسات هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.

مسعود قلعه سفیدی و محمدجواد کرانی دو کاندیدای تصدی ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه بودند که پیش از برگزاری انتخابات به تشریح برنامه های خود پرداختند.

پس از انجام رای گیری از مجموع 14 رای ماخوذه از اعضای مجمع، مسعود قلعه سفیدی با کسب 9 رای موافق برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه انتخاب شد.

محمدجواد کرانی سرپرست پیشین هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه در این مجمع، مهمترین مشکل این هیات را نبود "پیست" مناسب عنوان کرد و گفت: این موضوع باعث شده نتوانیم میزبان مسابقات کشوری باشیم. همچنین در بحث آموزش نیز مشکلاتی داریم.

وی با بیان اینکه پیست موتورکراس کرمانشاه در دهکده المپیک در حال احداث است، افزود: کرمانشاه در رشته موتورکراس پتانسیل های بسیار خوبی دارد، اما طی چند سال گذشته به دلیل عدم وجود پیست، این رشته در کرمانشاه در حال نابودی است.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه تصریح کرد: پیست موتورکراس کرمانشاه که بزودی افتتاح خواهد شد، از استانداردترین پیست های ایران است.

وی خاطرنشان کرد: پیست آفرود نیز که از دیگر نیازهای اتومبیلرانی کرمانشاه می باشد، در دهکده المپیک در حال احداث است.

کرانی به کمبود تعداد داوران و مربیان موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه اشاره کرد و افزود: همچنین در بحث تردد خودروهای کلاسیک - از آنجایی که 30 سال به بالا عمر دارند- برای حضور در همایش ها و تردد با مشکل مواجه می شوند که باید برای پلاک آنها با همکاری نهادهای ذیربط تدبیری داشته باشیم.

 مسعود قلعه سفیدی رئیس جدید هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه نیز با بیان اینکه این رشته همواره باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه شده، اضافه کرد: در بحث سخت افزاری لازم است منابعی را خارج از منابع حوزه ورزش بدست آوریم که این امر مستلزم همکاری با سایر دستگاه ها است.

وی احترام به پیشکسوتان و استفاده از تجربیات آنان، بها دادن به قهرمانان، برگزاری کلاس های آموزشی، ارتقاء علمی مربیان و داوران، جذب اسپانسر و اجرای طرح های استعدادیابی را از  برنامه های خود در هیات موتورسواری واتومبیلرانی کرمانشاه عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: