• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-11814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

پیگیر اخذ معافیت گمرکی برای ورزشکاران و قهرمانان استان هستیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پیگیری برای اخذ برخی معافیت های گمرکی برای برخی ورزشکاران و قهرمانان ورزشی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه که امروز (12 تیر) برگزار شد، با بیان اینکه توسعه و رشد همه جانبه ورزش کرمانشاه نیاز به همدلی و همسویی مسئولین و ورزشکاران استان دارد، اظهار کرد: جامعه ورزشی کرمانشاه جامعه کوچکی نیست و باید از این ظرفیت بزرگ استفاده کنیم.

وی با تاکید براینکه نباید منتظر اعتبارات دولتی بمانیم، ادامه داد: اعتبارات دولتی کافی نیست، لذا باید با استفاده از مواد مختلفی که در قانون ورزش کشور وجود دارد، اسپانسر جذب کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از ظرفیت های ورزش کرمانشاه برای ورود اسپانسرها دهکده المپیک است که ما نیز از افرادی که در این محل سرمایه گذاری کنند، حمایت خواهیم کرد.

وی به وقوع هشت سال جنگ تحمیلی، آمار بالای بیکاری، آسیب های اجتماعی و پدیده ریزگردها در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با وجود این مشکلاتی که کرمانشاه پشت سر گذاشته و اکنون دارد، اما اعتبارات به جیب استانهای دیگر می رود.

 رحیمی از پیگیری و تلاش برای افزایش اعتبارات استان در بخش ورزشی خبرداد و عنوان کرد: طی جلساتی که روز گذشته در تهران داشتیم، مجوز احداث چندین زمین مصنوعی را در روستاهای استان گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر تعامل بسیار خوبی بین مسئولین ارشد و نمایندگان کرمانشاه با حوزه ورزش این استان برقرار است و کارها نیز بخوبی پیش می رود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: همچنین در حال پیگیری اخذ برخی معافیت های گمرکی برای برخی ورزشکاران و قهرمانان استان به منظور ایجاد درآمد هستیم.

وی در ادامه از رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خواست تا این رشته را در بخش بانوان فعال تر کرده و از ظرفیت همه شهرستان ها استفاده کند.

رحیمی بر لزوم افزایش تعداد ورزشکاران بیمه شده این رشته ورزشی در استان نیز تاکید کرد و گفت: باید برای رشد این رشته برنامه ریزی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: