• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3584-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

دستگاه‌ها به موضوع "اشتغال" حساس نیستند

فرماندار شهرستان کرمانشاه از تعداد کم طرح‌های اشتغالزایی که در کرمانشاه به بانک معرفی شده انتقاد کرد و گفت: متاسفانه دستگاه‌ها به موضوع اشتغال حساس نیستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر در کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان کرمانشاه که امروز(13 تیر) برگزار شد، اظهار کرد: تسهیلات اشتغالزایی که طی دو مرحله برای شهرستان کرمانشاه در نظر گرفته حدود 54 میلیارد تومان است.

وی تعداد طرح‌های پیش پذیرش شده را 184 مورد با بیش از 257 میلیارد تومان اعلام کرد که از این میزان 130 طرح با بیش از 200 میلیارد تومان به بانکها ارسال شده است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون 36 طرح با اعتبار حدود 37 میلیارد تومان و اشتغالزایی 235 نفر در بانک‌ها عقد قرارداد شده، خاطرنشان کرد: میزان تسهیلات پرداخت شده نیز تاکنون 10 میلیارد تومان البته بر اساس آمار اداره کار است که ما عقیده داریم میزان تسهیلات پرداختی بیش از این رقم است.

رنجبر با انتقاد شدید از دستگاه‌ها درباره معرفی طرح‌های اشتغالزایی به بانک‌ها، تاکید کرد: متاسفانه دستگاه‌ ها نسبت به این موضوع اصلا حساس نیستند.

وی از اینکه تعداد طرح‌های معرفی شده به بانک در شهرستان‌ کرمانشاه از برخی شهرستان‌های استان کمتر است نیز ابراز تاسف کرد و افزود: یکی از مهمترین دستگاه‌هایی که مشکل ایجاد می‌کند و باید بیشتر پای کار باشد، اداره کار است.

فرماندار کرمانشاه از بانک‌ها نیز به دلیل تاخیر در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان انتقاد کرد و یادآور شد: دستگاه‌ها باید به بلوکه شدن این تسهیلات در بانک‌ها اعتراض کنند.

رنجبر خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت بخشداری‌ها برای ارسال طرح‌های اشتغالزایی به بانک‌ها شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: