• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-12714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رييس هيات نجات غريق كرمانشاه:

لازم باشد اسامی استخرهای متخلف را اعلام می‌كنیم

رئیس هیات نجات غریق استان کرمانشاه از افزایش تعداد بازدیدهای سرزده و مستمر از استخرهای استان طی فصل تابستان خبر داد.

سعید نصراللهی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد مراجعات به استخرهای کرمانشاه با آغاز فصل تابستان، اظهارکرد: از پیش از شروع فصل تابستان با همکاری مرکز بهداشت استان بازدید از استخرها را شروع کردیم.

وی ادامه داد: تاکنون چندین مرحله بازدید از استخرهای استان انجام داده ایم كه یک مورد منجر به پلمب شد که پس از رفع نواقص و اشکالات مجددا دستور بازگشایی آن صادر شد.

رئیس هیات نجات غریق استان کرمانشاه باتاکید براینکه با استخرهای متخلف برخورد می شود، عنوان کرد: از آنجایی که با بحث سلامت مردم سروکار داریم، حتی اگر لازم باشد اسامی استخرهای متخلف را اعلام و به مردم معرفی می کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه اکثر استخرهای استان استانداردهای لازم را رعایت نمی کنند، تاکید کرد: استخرهایی که استانداردها را رعایت کنند تقویت خواهیم کرد.

نصراللهی با بیان اینکه جمعا 350 ناجی دارای کارت در سطح استان داریم، گفت: در هر استخر بنا به میزان مساحت آن ناجیانی که باید مستقر شوند را به مدیران استخرها اعلام کرده ایم.

وی با اشاره به وجود 24 استخر فعال درسطح شهر کرمانشاه و 13 استخردر سطح شهرستانها، افزود: بازدید از استخرها را بصورت مستمر و سرزده تا پایان فصل گرم سال ادامه خواهیم داد.

رئیس هیات نجات غریق استان کرمانشاه همچنین از اجرای طرح شناسایی اماکن آبی پرخطر سطح استان خبرداد وگفت: طی جلساتی که با اداره کل ورزش و جوانان و ستاد بحران استانداری داشتیم قرار شد اماکن پرخطر آبی استان توسط هیات نجات غریق شناسایی شوند تا برای استقرار ناجیان در تابستان که آمار غرق شدگی ها افزایش می یابد، اقدام کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: