• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-15114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

همه ظرفیت‌ها را برای توسعه ورزش بانوان بکار می‌گیریم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بر استفاده از همه ظرفیت ها برای توسعه ورزش بانوان در همه رشته ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در دیدار با روسای هیات های دوومیدانی و نابینایان استان، ورزش را عرصه رقابت و رفاقت توصیف کرد و افزود: باید با همدلی و وحدت برای موفقیت در این عرصه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه نگاه نمایندگان و مسئولین استان به ورزش کرمانشاه مثبت است، اظهارکرد: تقویت بنیه مالی و تلاش جامعه ورزشی کرمانشاه می تواند به توسعه ورزش استان در همه ابعاد منجر شود.

مدیرکل ورزش و جوانان‌ استان کرمانشاه تاکید کرد: تمام هیات های ورزشی استان باید ورزش بانوان را در همه رده های سنی مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی با اشاره به وجود زیرساخت های مناسب ورزش دو و میدانی در مرکز استان و شهرستان سنقر و کلیایی، خاطرنشان کرد: از این هیات انتظار داریم برنامه ریزی لازم جهت استفاده از این زیرساختها در قالب میزبانی رقابتهای کشوری و همچنین توسعه همگانی این رشته در استان را داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همچنین حمایت از ورزش نابینایان و کم بینایان را وظیفه ای همگانی خواند و گفت: ورزشکاران این هیات شرایط خاصی دارند و هیات هایی که امکانات و اماکن ورزشی در اختیار دارند باید از این هیات و ورزشکاران آن پشتیبانی و حمایت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: