• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-20014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش وجوانان کرمانشاه:

فضا برای نقش آفرینی سمن‌ها درحوزه‌های مختلف فراهم است

مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: فضا برای مشارکت و نقش آفرینی سمن ها در حوزه های مختلف فراهم است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی امروز(21 تیر) در دیدار با دبیران سازمان های مردم نهاد استان کرمانشاه، فعالیت در بخش جوانان را بسیار پراهمیت و اثربخش توصیف کرد و افزود: همدلی و تعامل هرچه بیشتر سمن ها با اداره کل ورزش و جوانان می تواند نقش زیادی در پیشبرد اهداف این حوزه داشته باشد.

وی با اشاره به پیگریهای صورت گرفته درخصوص احداث خانه جوان، استفاده از ظرفیت تمامی سمن ها برای فعال و پویا شدن این خانه را یکی از اولویتهای اداره کل عنوان کرد و گفت:خوشبختانه فضای مشارکت برای نقش آفرینی سمن ها در حوزه های مختلف فراهم است و انتظار می رود جوانان با درک این شرایط وارد عرصه شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اضافه کرد: این اداره کل بر روی تفاهم، تعامل و مشارکت با سمن ها در اجرای برنامه های خود و در راستای ایجاد مشارکت اجتماعی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی و حل مشکلات جوانان توجه ویژه ای دارد.

وی همچنین خواستار آن شد تا سمن های حوزه جوانان با همکاری با دستگاه های اجرایی در ستادهای ساماندهی امور جوانان در کل استان مطالبه گرانه پیگیر مصوبات حوزه جوانان باشند.

رحیمی یکی دیگر از نقش های مهم سمن ها را مشارکت در بهبود فرایندهای اجتماعی ذکر کرد و گفت: سمن ها باید با تقویت ارزشها و بنیان های خانواده از طریق ارایه آموزش های اثربخش زمینه ساز کاهش آسیب ها شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد:خوشبختانه در دولت های یازدهم و دوازدهم نگاه ویژه ای به انتظارات و حقوق جوانان شده و ما نیز در همین راستا و بیش از پیش خواستار احقاق حقوق منطقی جوانان هستیم.

وی در پایان موضوع اوقات فراغت و برنامه ریزی در راستای استفاده از همه ظرفیت ها برای غنی سازی آن را خواستار شد و گفت: سازمان های مردم نهاد باید در این زمینه با همکاری هیات های ورزشی وتعامل با آنها نیازهای جوانان را شناسایی و برنامه ریزی لازم را بعمل آورند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: