• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-21214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مرکز "بیوایمپلنت" کرمانشاه هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت دانش بافت البرز از راه اندازی مرکز بیوایمپلنت کرمانشاه در هفته دولت خبرداد.

حسن بابایی امروز(23 تیر) در حاشیه بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه بیوایمپلنت شرکت دانش بافت البرز در شهرک صنعتی بیستون در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه این مرکز دومین مرکز بیوایمپلنت شرکت دانش بافت البرز در کشور است، اظهارکرد: شرکت دانش بنیان بافت البرز بزرگترین فرآوری کننده بیوایمپلنت های آلوگرافت در ایران است که بنیاد تعاون ناجا و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران سهامداران آن هستند.

وی تاکید کرد: این شرکت برنامه دارد هفت مرکز بیوایمپلنت را با سرمایه گذاری 40 میلیارد تومان در کشور راه اندازی کند.

مدیرعامل شرکت دانش بافت البرز با بیان اینکه مرکز کرمانشاه دومین مرکز و از جمله مصوبات سفر مقام معظم رهبری به این استان است که احداث آن از سال 91 آغاز شد، افزود: مرکز بیوایمپلنت کرمانشاه جزو واحدهای شاخص حوزه تولیدات پزشکی غرب کشور است.

وی خاطرنشان کرد: در این مرکز، بیوایمپلنت های قلبی وعروقی و استخوانی تولید می شود که در نظر داریم باتوجه به مرکزیت کرمانشاه در منطقه غرب کشور بخشی از این تولیدات را صادر کنیم.

بابایی اضافه کرد: با راه اندازی این مرکز 30 نفر مشغول به کار خواهند شدکه البته باید دوره های آموزشی تخصصی را نیز بگذرانند.

وی یادآورشد: یکی ازمسائل پیش پای راه اندازی این مرکز، صدور مجوز سازمان غذاو دارو برای فعالیت آن است که امیدواریم هرچه سریعتر انجام گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: