• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

تمدید مهلت ارسال آثار تا 31 شهریور

همایش "سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تعلیمی" در کرمانشاه برگزار می‌شود

همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تعلیمی، آذر ماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.

پیمان جسری مدیر  اجرایی و مسئو ل دبیرخانه این همایش در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تعلیمی از سری برنامه‌های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) است که آیین اختتامیه آن همراه با معرفی آثار برگزیده، آذرماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: آخرین مهلت ارسال آثار پیش از این پایان تیرماه اعلام شده بود که به دلیل درخواست‌های مکرر پژوهشگران، علاقمندان و دانشجویان که عمدتا مشغله امتحانات پایان ترم و یا کنکور تحصیلات تکمیلی را داشتند و با نظر دبیر تخصصی همایش و موافقت دبیرخانه، مهلت ارسال آثار تا 31 شهریور ماه تمدید شد.

جسری تصریح کرد: مجموعه مقالات همایش در قالب کتاب چاپ خواهد شد و مقالات برگزیده و حائز رتبه به مجلات علمی و پژوهشی برای چاپ ارسال می شوند.

مدیر اجرایی این همایش تاکید کرد: پایان شهریور ماه آخرین مهلت ارسال آثار است و این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

جسری تصریح کرد: علاقمندان و پژوهشگران می توانند آثار خود را به آدرس portal.shamstoos.ir  بارگذاری و یا به نشانی ایمیل kshrazavi8@gmail.com ارسال نمایند، همچنین علاقمندان می توانند اطلاعات تکمیلی را از سایت همایش به نشانی ketmanshah.shamstoos.ir  دریافت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: