• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-8614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه:

"شب فرهنگی" خوب و موفقی داشتیم

شب فرهنگی کرمانشاه در جشنواره ملی چارسوق در برج میلاد تهران برگزار شد.

جلیل بالایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در گفت وگو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری شب فرهنگی کرمانشاه در برج میلاد، اظهارکرد: برنامه های شب فرهنگی کرمانشاه درجشنواره ملی چارسوق از ساعت 21 تا 24 شامگاه گذشته(سه شنبه، نهم مرداد) اجرا شد.

وی با بیان اینکه کرمانشاه نوزدهمین استان کشور بود که در جشنواره ملی چارسوق برنامه های فرهنگی خود را در برج میلاد برگزار کرد، افزود: خوشبختانه با اجرای برنامه های متنوع در این مراسم، شب فرهنگی خوب و موفقی را پشت سرگذاشتیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: با وجود برنامه های شب فرهنگی کرمانشاه  وسط هفته برگزار شد، اما با استقبال بی نظیر مردم تهران و کرمانشاهیان مقیم تهران از این برنامه ها روبرو شدیم، بطوریکه درخواست های متعددی برای اجرای مجدد برنامه توسط گروه فرهنگی کرمانشاه در این جشنواره داشتیم.

وی اضافه کرد: در این جشنواره تمام تلاش خود را بکار بردیم تا ظرفیت های فرهنگی، طبیعی، تاریخی، انسانی و ادبی استان را معرفی کنیم.

بالایی با اشاره به اجرای چندین گروه موسیقی محلی کرمانشاه در این جشنواره، افزود: گروه های شاهنامه خوانی و هلپرکی کرمانشاه نیز در این جشنواره به اجرای برنامه پرداختند.

وی از گرامیداشت عملیات غرور آفرین مرصاد در این مراسم خبرداد و افزود: در شب فرهنگی کرمانشاه دربرج میلاد، از کاپیتان حیدریان خلبان قهرمان کرمانشاهی سالهای دوران دفاع مقدس نیز تجلیل شد.

به گفته این مسئول، پس از پایان جشنواره ملی چارسوق، استانهای برتر در یک ارزیابی معرفی می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: