• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-15814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر باشگاه بادران تهران:

مسئولین استان تمایلی به انتقال بادران نداشتند/فوتبال کرمانشاه ضرر کرد

مدیر باشگاه بادران تهران گفت: مسئولین استان تمایلی به انتقال تیم فوتبال بادران تهران به کرمانشاه نداشتند.

ایزد سیف الله پور در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به اعلام آمادگی مسئولین باشگاه بادران تهران برای انتقال این تیم به کرمانشاه، اظهارکرد: متاسفانه مسئولین کرمانشاه جهت فراهم کردن بستر انتقال این تیم اقتدار لازم را نداشتند و متاثر از برخی حواشی شدند.

وی به جلسات اولیه مدیران این باشگاه با استاندار کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان استان و نیز رئیس هیات فوتبال استان اشاره کرد و افزود: در این نشست استاندار کرمانشاه از مدیرکل ورزش و جوانان و نیز رئیس هیات فوتبال استان خواست تا با انجام کار کارشناسی مشخص کنند که انتقال این تیم به کرمانشاه به سود استان هست، یا نه

مدیر باشگاه بادران تهران اضافه کرد: همچنین استاندار کرمانشاه تاکید کرد که اگر طبق نظرکارشناسی این انتقال به سود استان باشد، حمایت کاملی از آن انجام خواهد داد، اما متاسفانه از سوی اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال کاری صورت نگرفت و اگر هم انجام شد، باقاطعیت آن را اعلام نکردند.

وی با بیان اینکه این مسئله باعث شد تا انتقال بادران به کرمانشاه میسر نشود، تاکیدکرد: البته این باشگاه بادران نبود که از این مسئله ضرر کرد، بلکه فوتبال کرمانشاه بود که ضرر کرد، چرا که ما با اقتدار به کار خود در لیگ یک ادامه می دهیم.

سیف الله پور تاکیدکرد: مسئولین ورزش استان مدام از نبود اسپانسر دم می زنند، اما زمانی هم که اسپانسر می آید توان جذب آن را ندارند.

وی افزود: با این روند فعلی ظرف سه سال آینده شاهد مرگ ورزش گروهی و قهرمانی در کرمانشاه و مهاجرت ورزشکاران انفرادی از آن خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: