• سه شنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-17714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پگاه زنگنه:

همه تلاشم را برای کسب مدال از جاکارتا می‎کنم

ملی پوش تیم ملی کاراته بانوان گفت: قول نمی‌دهم در فینال مسابقات کاراته بازیهای آسیایی جاکارتا باشم، اما همه تلاشم را برای کسب مدال بکار می‌گیرم.

پگاه زنگنه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به دوری دوساله‎اش از ورزش کاراته طی سالهای 94 و 95 اشاره کرد و گفت: هر چند در این مدت کاراته کار نمی‌کردم، اما با انجام تمرینات بدنسازی، آمادگی جسمانی خود را درحد مطلوبی نگه داشتم.

وی افزود: اواخر سال 95 تصمیم گرفتم دوباره به این رشته بازگردم و دو ماه تمرینات سختی را انجام دادم بطوریکه در اردیبهشت 96 موفق به حضور در لیگ جهانی کاراته اسپانیا شدم.

بانوی کاراته‌کای کرمانشاهی تصریح کرد: از سال گذشته تمرینات خود را برای شرکت در انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا شدت بخشیدم که خوشبختانه در این مسابقات مقام اول را کسب کرده و در لیست ورزشکاران اعزامی ایران به مسابقات آسیایی 2018 قرار گرفتم.

وی اضافه کرد: جهت حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا تاکنون 12 مرحله اردو پشت سرگذرانده‌ایم  که مرحله نهایی و سیزدهم این اردوها نیز طی چندروز آینده آغاز خواهدشد.

زنگنه با بیان اینکه کاروان اعزامی تیم ملی کاراته بانوان ایران به جاکارتا 29 مردادعازم این کشور می‌شوند، گفت: مسابقات کاراته بانوان در این رقابت‌ها طی روزهای سوم، چهارم و پنجم شهریور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها حریفان سرسختی از کشورهای ژاپن، ویتنام، قزاقستان، اندونزی و چین پیش‌رو دارم که البته پیش از این در مسابقات دیگر با برخی از آنها همانند حریف ژاپنی و ویتنامی روبروشده‌ام که حریفان قَدَری در وزن منهای 68 کیلوگرم محسوب می‌شوند.

این ورزشکار اعزامی تیم ملی کاراته بانوان ایران به رقابت‌های آسیایی جاکارتا متذکرشد: قولی نمی‌دهم که درفینال رقابت‌ها باشم، اما تمام تلاش خود را بکار می‌گیرم.

وی تاکیدکرد: پس از رقابت‌های آسیایی جاکارتا برای رقابت‌های جهانی کاراته اسپانیا که آبان امسال برگزار می‌شود، برنامه ریزی کرده‌ام.

زنگنه با تاکید براینکه مسئولین استانی و کشوری پشتیبانی‌های لازم را از ورزشکاران داشته اند، گفت: پس از بازگشتم به کاراته، حمایت‌های اطرافیان باعث شدکه باانگیزه بتوانم ادامه دهم لذا تمام سعی خود را در این رقابت‌ها بکار خواهم گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: