• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

اقتدار ایران باعث شده آمریکاییها بدنبال برقراری رابطه با ما باشند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا امروز بدنبال این است به هرشکلی شده با ما ارتباط برقرار کند که نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در مراسم رژه نیروهای مسلح کرمانشاه با بیان اینکه دفاع مقدس از برجستگیهای انقلاب اسلامی ایران است، اظهار کرد: دفاع مقدس به کشور ما و دنیای اسلام حیات داد.

امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: اگر چه جنگ خسارت هایی به ما تحمیل کرد و موجب پرپرشدن جوانانی از این مرز و بوم شد، اما امروز شاهدیم به برکت دوران دفاع مقدس انقلاب اسلامی ایران در همه عرصه ها به پیشرفت رسیده و به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس ما معنای ایستادگی و مقاومت را به دنیا نشان داد، گفت: امروز گروه‌های مقاومت بسیاری در کشورهای اسلامی نظیر حزب الله و انصارالله مولود انقلاب و دفاع مقدس ما هستند و دیدیدم چگونه حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه اسراییل را از پای درآورد.

آیت الله علما با بیان اینکه باید قدر دوران دفاع مقدس را بدانیم، اظهار کرد: امروز ایران اسلامی بعنوان یک قدرت بزرگ در دنیا مطرح است و همین آمریکایی ها را عصبانی کرده است.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تحریم ها حداکثر تا 15 درصد روی اقتتصاد ما تاثیرگذار است، گفت: ما از اول انقلاب تحریم بوده ایم و در این شرایط راه پیشرفت را طی کرده ایم و مطمئنا شرایط موجود را نیز با سربلندی پشت سر خواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه کشور روی اقیانوس  قدرت و توانمندی است، گفت: اقتدار امروز ایران موجب شده آمریکا بدنبال این باشد که به هرشکلی شده با ما ارتباط برقرار کند که نشان از جایگاه و اهمیت کشور ما در جهان دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: