• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-5514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

برگزاری انتخابات "هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان" کرمانشاه با 39 کاندیدا

انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه،امروز(5 مهر) در محل هتل پارسیان کرمانشاه شروع شد.

محمدرضا حبیبی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه، از ساعت 8 صبح امروز (5 مهر) شروع شده و تا ساعت 16 نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این انتخابات هر سه سال یکبار برگزار می شود، گفت: امسال هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان است که در سراسر کشور برگزار می‌شود. زمان برگزاری آن امسال در استان‌های مختلف متفاوت است و امروز در دو استان از جمله کرمانشاه این انتخابات برگزار می‌شود.

حبیبی با اشاره به عضویت 13 هزار نفر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه گفت: این اعضا با داشتن کارت نظام مهندسی می‌توانند به هتل پارسیان کرمانشاه مراجعه کرده و در انتخابات شرکت کنند.

وی از کاندیدا شدن 39 نفر برای این دوره انتخابات نظام مهندسی در استان خبر داد و افزود: این 39 نفر در هفت گروه مهندسی عمران، برق، معماری، مکانیک، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک کاندیدا شده‌اند.

عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه اظهار کرد: از بین این تعداد کاندیدا 13 نفر با رای اعضای سازمان مهندسی به عنوان هیات مدیره جدید سازمان انتخاب می‌شوند و نتایج با پایان گرفتن انتخابات، امشب اعلام می‌شود.

حبیبی تصریح کرد: با مشخص شدن 13 نفر عضو هیات مدیره، این افراد نیز در اولین جلسه خود انتخابات هیات رییسه برگزار کرده و پنج نفر به عنوان رییس سازمان، نایب رییس اول، نایب رییس دوم، خزانه دار و دبیر به عنوان هیات رییسه سازمان نظام مهندسی استان انتخاب می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: