• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-5814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات "ناشنوایان" استان کرمانشاه انتخاب شد

محمد نوروزیان به عنوان رئیس جدید هیات ناشنوایان استان کرمانشاه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مجمع انتخابات رئیس هیات ناشنوایان استان کرمانشاه امروز (پنجم مهر) باحضور دبیر فدراسیون ناشنوایان و مسئولان ورزش استان در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.

در این مجمع سیدیزدان سیدالماسی و محمد نوروزیان دو کاندیدای ریاست بر هیات ناشنوایان استان بودند که پس از انجام رای گیری، محمد نوروزیان با کسب 12 رای موافق از مجموع 14 رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات ناشنوایان استان انتخاب شد.

رئیس جدید هیات ناشنوایان استان کرمانشاه پیش از انجام رای گیری به تشریح مهمترین برنامه های خود برای این هیات پرداخت و بااشاره به مشکلات مالی هیات های ورزشی استان، اظهارکرد: درحال حاضر یکی از اصلی ترین مشکلات هیات های ورزشی کرمانشاه، مسئله نداشتن اسپانسر و حامی مالی است که در این راستا تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم با برنامه ریزی جذب اسپانسر داشته باشیم.

وی ادامه داد: هیات ناشنوایان کرمانشاه در بخش آقایان رتبه دوم و در بخش بانوان رتبه اول کشور را دارد، لذا تمام تلاش خود را بکار خواهم گرفت تا به حفظ و ارتقاء این جایگاه کمک کنم.

نوروزیان تصریح کرد: اگر برنامه‌ریزی مدون و منسجمی با اهداف تعریف شده و چشم انداز مشخص داشته باشیم، قطعا به نتایج بسیار مطلوبی خواهیم رسید.

وی گسترش و نهادینه کردن ورزش در بین ناشنوایان استان، تاکید بر حاکمیت فرهنگ و اخلاق در ورزش، پیش بردن ورزش قهرمانی، استعدادیابی، حضور در مسابقات، میزبانی مسابقات، تقویت نظارت‌ها، تشکیل کمیته‌های مختلف، توسعه سرمایه ها و منابع، برگزاری دوره های آموزش مربیگری و داوری و حمایت از قهرمانان را از دیگر برنامه های مهم خود در هیات ناشنوایان استان اعلام کرد.

رئیس جدید هیات ناشنوایان استان بابیان اینکه هیات ناشنوایان در هیچکدام از شهرستان های استان فعال نیست، تاکید کرد: در نظر داریم  بزودی هیات‌های شهرستانی را به منظور تقویت ورزش ناشنوایان استان فعال کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: