• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-6314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

"سنقر" قهرمان مسابقات کشتی فرنگی استان کرمانشاه شد

تیم "الف" سنقروکلیایی قهرمان مسابقات کشتی فرنگی جوانان استان کرمانشاه شد.

حسین کیانی دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به برگزاری مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان استان طی روزهای پنجم و ششم مهر، اظهارکرد: این مسابقات در سالن چند منظوره تختی سنقر وکلیایی با عنوان یادواره شهدای کشتی گیر این شهرستان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان، 12 تیم از 10 شهرستان استان حضور داشتند.

دبیر هیات کشتی استان تصریح کرد: در پایان این رقابت های دو روزه، تیم "الف" شهرستان سنقر به مقام قهرمانی دست یافت. تیم های کرمانشاه "الف" و صحنه نیز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

کیانی اضافه کرد: تیم منتخب نفرات برتر هر وزن این رقابت ها از هفته جاری تمرینات خود را به منظور آمادگی جهت حضور در مسابقات کشوری کشتی فرنگی که آبان در شهرستان کرج برگزار می شود، آغاز خواهند کرد.

وی در ادامه با اشاره به ضعیف شدن کشتی فرنگی کرمانشاه طی یک دهه گذشته، اظهار کرد: متاسفانه طی یک دهه گذشته شاهد سیرنزولی روند رشد کشتی فرنگی کرمانشاه بویژه در بخش بزرگسالان بوده‌ایم که یکی از دلایل این روند نزولی، عدم برگزاری مسابقات خصوصا مسابقات قهرمانی استان در شهرستانها بوده است.

وی از انجام برنامه ریزی های مختلف جهت تقویت کشتی فرنگی کرمانشاه طی سالهای اخیر خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات در شهرستانها، آموزش مربیان، افزایش تعداد مربیان و توجه به رده های پایه از جمله تمهیدات اندیشیده شده در این زمینه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: