• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت گاز استان:

آماده گازرسانی به "منطقه آزاد تجاری قصرشیرین" هستیم

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: آماده گازرسانی به محدوده منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هستیم.

سیروس شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به لزوم تامین زیرساخت‌های مورد نیاز برای منطقه آزاد تجاری قصرشیرین، اظهار کرد: هیچ مشکل و کمبودی برای تامین گاز این منطقه وجود ندارد و آمادگی کامل برای گازرسانی به این محدوده را داریم.

وی با بیان اینکه قرار است در بلندمدت واحدهای متعدد صنعتی، خدماتی و ... در منطقه آزاد تجاری قصرشیرین مستقر شوند، افزود: باید میزان گاز مورد نیاز برای این واحدها برآورد و به ما اعلام شود، سپس بر این اساس نسبت به گازرسانی منطقه اقدام کنیم.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه، برای گازرسانی به منطقه آزاد تجاری قصرشیرین باید چشم‌انداز 25 تا 30 ساله دیده شود.

شهبازی با اشاره به اینکه اکنون شهر قصرشیرین و شهرک صنعتی آن گازرسانی شده، یادآوری کرد: کار گازرسانی در مناطق صنعتی به سختی مناطق روستایی که بعد مسافت طولانی دارند نیست و در زمان کوتاهتری انجام می‌شود.

وی گازرسانی به منطقه آزاد قصرشیرین را از بعد اقتصادی و محیط زیستی هم به صرفه دانست و تاکید کرد: استفاده از گاز برای صنایع مصرف سایر سوخت‌های فسیلی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد، به علاوه تمام گاز مورد نیاز از داخل کشور تامین می‌شود و نگرانی در خصوص تامین آن وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: